Paříž a Valentýn

Že je Paříž romantickým místem, o tom není určitě pochyb. Slavit zde Valentýna je určitě faktem, který vás potěší. Romantika na vás dýchne na každém kroku.

Co v Paříži podniknout

Navštivte velmi zajímavá místa a to jak místa historická, tak i současná, kterých má Paříž nespočet. Můžete si udělat okružní jízdu kolem největších architektonických skvostů. Nádherná je plavba lodí na Seině a také procházka po Champs Élyseés. Pokud chcete opravdovou romantiku, tak vyrazte do Paříže. Co zde můžete vidět? K vidění je chrám Notre Dame, Museé d´Orsay, Bourbonský paláce. Každý kdo navštíví Francii a Paříž, tak musí vidět Eiffelovu věž.

Jde o nejvýznamnější francouzskou pamětihodnost, kam máte možnost výstupu. Projet po Seině se můžete vyhlídkovou prosklenou lodí. Na tříde Champs Elyseés je Vítězný oblouk. Tady máte možnost nakoupit si a dát si něco k jídlu.

Krásná je také procházka po náměstí Svornosti, k chrámu La Madeleine a k Tuilerijským zahradám. Podívat se můžete také do Versailles, kde si máte možnost prohlédnout barokní rezidenci krále Slunce, Ludvíka XIV. Je zde mnoho nádherných sálů, v čele s tolik známou Zrcadlovou síní. V rozsáhlých zahradách pak uvidíte spoustu soch a fontán, kdy mezi ty nejznámější patří Apollonova a Neptunova, Oranzerie, Velký a Malý Trianon.

O víkendu, kdy jsou pak fontány v činnosti, vám celý zážitek zpříjemní nádherná barokní hudba a před vámi se odehraje představení Velké vodní muzikály. V Paříži si pak budete moci prohlédnou Louvre a navštívit můžete také muzeum voskových figurin Museé Grevin. To představuje skvělý zážitek a to pro všechny věkové kategorie.

Po setmění pak máte možnost vidět romantickou Paříž osvětlenou, což také představuje nevšední zážitek, který tu pro vás je.

Užít si zde Valentýna se svou drahou polovičkou, je zážitek, který se skutečně k nezaplacení a kterým dokážete, jak moc ji milujete a jak moc o ni stojíte.