Nemáme rádi čepice, kazí nám účes

Z ničeho nic jsme se ráno probudili do sněhu a velkých mrazů, aniž byste o tom tušili. Venku je tak velká zima, že si nemůžete dovolit vyjít ven bez šálu a teplé čepice, avšak ženy čepice nerady nosí.

Čepice je důležitá

Mnoho žen čepice podceňují, avšak jejich nošení je opravdu důležité. Správná volba pokrývky hlavy dokáže předejít mnoha nepříjemným onemocněním. A proto by si opravdu každá žena měla do těchto mrazů pořídit pěknou čepici. Navíc čepice je naprosto dokonalým módním doplňkem, který opravdu doplní celkový vzhled a při správném výběru, můžete vypadat opravdu sexy.

Účes, který se nezkazí

Jedním z důvodů proč ženy nechtějí nosit čepice je právě ten, že si pokazí svůj pečlivě vytvořený účes. Avšak když zvolíte ten správný, tak nikdo v práci neodhalí, že jste před chvíli sundali čepici. Ženy si myslí, že když nechají vlasy rozpuštěné, tak nemohou nic pokazit, avšak ne vždy je to pravdou. Navíc pokud zvolíte nějaký svěží účes, můžete tím podtrhnout celkový váš vzhled. Samozřejmě, že svůj podíl na dokonale odolném účesu mají i kosmetické přípravky, které použijete. Je jasné, že pokud chcete, aby se účes pod čepicí příliš nerozcuchal, tak budete muset používat více gelu či laku na vlasy, který podrží stabilitu vašeho účesu.

Cop vydrží pod čepici

Takovým univerzálním účesem do deštivého či větrného počasí je cop, protože je vůči těmto nevlídným podmínkám poměrně odolný. Avšak cop je výborný také pod čepicí, protože vlasy drží, a tak i když čepici sundáte, tak nebudete vůbec rozcuchaní. Můžete si se svými copy vyhrát a mít každý den jiný a originální účes, který vám budou vaše kolegyně v práci tiše závidět. Takovou klasikou, která v čepici vypadá velice pěkně, je pletený cop na bok, protože tím nic nepokazíte a ještě jde vedle čepice pěkně vidět. Ale klidně můžete mít cop kousek propletený a kousek mít volný anebo úplně volný, záleží na vás a vaši fantazii. Můžete se nechat inspirovat také copy, které najdete na internetu, protože cop, jak některé ženy tvrdí, může být váš módní doplněk.

Když ne cop, tak drdol

Dalším pěkným a odolným účesem, který můžete schovat pod čepicí je právě drdol. Drdolů je mnoho verzí, ať už se jedná o elegantní výčesky nahoru, které se nosí zejména na plesy anebo sportovní spletence na stranu. A právě ty, které nejsou uhlazené, se perfektně hodí, když si hlavu chráníte pokrývkou. Dobře uděláte, když si i drdol vyčešete na stranu, aby z čepice pěkně vyčuhoval, protože tím docílíte, že budete i v teplé čepici vypadat stále sexy. Každopádně když si děláte drdol a chcete si hlavu přikrýt čepicí, tak nikdy nevolte dokonale ulízanou formu, protože to špatně vypadá a navíc vám to s čepicí nebude ladit, takže raději nechte volně viset třeba pramínky vlasů kolem obličeje.

Nemusíte se čepice bát, protože ona vás chce jen uchránit. Naopak jí otevřete náruč a naučte se své vlasy ovládat, abyste byla sexy a moderní i v těchto mrazech.