Několik rad jak totálně nevyhořet na prvním rande

Blíží se vaše první schůzka a vy se pozvolna dostáváte do nepříjemně skličující situace. Zpocené dlaně, srdce vám buší a váš účes stále nevypadá tak, jak by měl. Nepropadejte panice, buďte přirozená a uvidíte, že se na vás štěstí určitě usměje. Máme pro vás několik rad, které vám napomohou zazářit. Díky těmto tipům se vaše první rande nestane rovněž posledním.

Především zapomeňte na slovo rande

K ničemu se nemá nebo se vás bojí? Toto dilema nastává ve chvílích, kdy už několik týdnů marně čekáte na jeho pozvaní k romantické procházce nebo na večeři do vyhlášeného podniku. Nevadí, vezměte to do svých rukou a pozvěte ho vy. Muži mají takové ženy rádi. Zapomeňte však na slovíčko rande, které působí jednak dětinsky a na druhou stranu moc závazně. Buďte uvolněná a nabídněte mu pozdější schůzku, kde si vše můžete třeba dovysvětlit.

Výběr správného místa

Výběr místa nepodceňujte – nemusí jít o nic velkolepého, tak to nemyslíme. Raději se s protějškem domluvte. Překvapení nejsou na první schůzce příliš vděčným tématem a mnohdy stojí za katastrofálním výsledkem celého rande. Nejdříve s e musíte lépe poznat, volte neutrální místo, kde se budete oba dva cítit dobře.

Myslete i na něho

Zkuste zapřemýšlet, co protějšek baví nebo oč se zajímá. Třeba má rád dobré víno. Stejně tak jako se vy nebudete na první schůzce cítit dobře v jeho oblíbené putyce, tak ani jeho nepotěší cukrárna, kde shodou okolností budou dělat vaše dvě nejlepší kamarádky. Je zvykem, že muži na první schůzce platí, neberte to však jako samozřejmost a buďte vděčné.

 Foto by: kainr