Muži už netouží po vychrtlých ženách

Muži přestali toužit po vychrtlých ženách. Konečně přestali toužit po ženách, které mají velikost XS, nebo S. Důvod je jasný. U takových žen není na co sáhnout a jediné, co je na ně pěkné, je pohled.

Když se svléknou, sundají si podprsenky s vycpávkami a s push-up efektem, tak je po podívané. Nejvíce muže přitahují ženy, které mají velikost M. Nejsou ani vyzáblé, ale nemají ani přebytečné kilogramy. Zkrátka jsou tak akorát. Mají pěkný zadek a mají pěkná prsa. Ženy naopak žijí v domnění, že čím více kilogramů zhubnou, tím více budou pro muže přitažlivé.

Spousta mužů si také velmi dobře uvědomuje fakt, že pokud mají doma velmi hubenou ženu, která se snaží nejíst, tak má často i psychické problémy. Cítí se stále podrážděně, je unavená, po psychické stránce je nevyrovnaná a to samozřejmě není vůbec dobré. Proto netouží potom, aby jejich žena drasticky hubla.

Hubenost má také v posteli své překážky. Vychrtlé ženy jsou méně aktivní při sexu a to pro muže má velký význam. Raději mají v posteli takovou, která je aktivní a zapojí se do sexuálních hrátek s plným nasazením. Líbí se jim pak také to, když svou ženu „mají za co chytit“.

Tyto poznatky jsou pro nás ženy velmi důležité a vyloženě nás nabádají k tomu, abychom nebyly posedlé hubnutím, ale abychom byly přirozeně krásné. Pokud chcete na muže zapůsobit, tak nemusíte být kost a kůže. Podívejte se na modelky, jak je to nehezké. Například taková Simona Krainová patří mezi ty, kdož rozhodně vychrtlé nejsou a přitom je velmi žádanou modelkou, která zcela jistě nenosí velikosti XS. Chcete-li být zajímavá a pěkná, tak cvičte a kromě postavy dbejte také na to, jaký máte make-up a vlasy. Postava skutečně není to, na co se muži podívají jako první, i když obézní ženy samozřejmě nejsou pro většinu z nich tím pravých ořechovým, tak po vychrtlinách pravděpodobně vůbec netouží.