Líčení pro blondýny

Ne nebojte se, nebudeme vám zde dávat rady typu, uchopte tužku hrotem ke rtům a obkreslete vaše rty. Dáme vám rady, jaké líčení blondýnám sluší a jak by se měly líčit.

Blondýny mají světlejší pleť s nádechem do růžova a světlé vlasy. Dost možná vůbec netušíte, jak se správně líčit, pokud jste blondýna, my vám ale poradíme.

Jsou dva druhy blondýn, blondýny přírodní a blondýny obarvené. U přírodních blondýn dominuje světlá pleť a světlejší oči. Obarvené blondýny mohou mít klidně pleť tmavší a oči skoro až dočerna. Abyste se necítila až moc vybledlá, tak použijte tvářenku růžové barvy. Neuškodí, pokud si na pleť i tělo nanesete několikrát samoopalovací krém.

Své oči nezvýrazňujte tmavými odstíny, ale spíše světle hnědými, nebo šedými. U blondýnek platí, že čím světlejší vlasy, tím světlejší by měla použít i stíny. Místo černé řasenky bude mnohem lepší, když sáhne po řasence hnědé.

Co se týká rtěnky, tak tam je také lepší volit světlé odstíny. Blondýnám nejvíce sluší růžová, zlatá a korálová.

U večerního líčení klidně můžete sáhnout po rudé rtěnce na rty nebo růžové. S růžovou se nemusíte jako blondýna bát líčit ani oči. Světle růžové oční stíny můžete spojit se světle hnědou oční linkou a výsledek bude naprosto dokonalý. I zelená barva na blondýnách vypadá velmi dobře.

Zvláštní pozornost byste pak měla dát obočí. Dost možná máte nevýrazné obočí, protože blondýny to tak prostě mají. Proto je dobré si jej dokreslit. Nikdy však nepoužívejte k dokreslení tmavou tužku. Sáhněte vždy po světlejších odstínech, jinak by vaše blond nevypadala v žádném případě přirozeně. Pokud se vám obočí nechce denně dokreslovat, tak sáhněte po barvě na obočí, která se vyrábí buď v hnědé, nebo černé barvě. Jako blondýna na černou ale zapomeňte. Pokud je vaše obočí tmavé od přírody, pak jej co nejvíce protrhejte a zužte.