Letní láska

Kdo z nás to nezažil? Určitě jste se do někoho v letních měsících zamilovali, obzvláště pak, pokud vám bylo náct. Čím to, že je letní láska tak častá a že léto přináší nové seznámení?

Je to tím, že nám do života vstupují noví lidé, které neznáme a seznámíme se s nimi právě na dovolené, v místech, které běžně nenavštěvujeme, někdy na táborech, prostě v létě přijdeme do styku s jinými lidmi a to právě díky našim výletům. Někdy letní láska vyhasne stejně tak rychle, jako vzplane, někdy to trvá déle a někdy to dokonce může být láska na celý život.

Léto přináší spousty možností a vy je buď chytnete za pačesy, nebo necháte odejít. Určitě si vyjedete k vodě, kde je taktéž mnoho možností poznat nové lidi a seznámit se s nimi. Nemusíte nutně jezdit kamkoliv na dovolenou. Také se v létě chystá hodně akcí a i tam je prostor k seznámení. Pokud jste sami, tak v létě máte velkou šanci na to, někoho si najít.

Je-li dotyčný z větší dálky, tak málokdy vztah vydrží, ale pokud je z vašeho města, nebo jeho okolí, pak se vztah klidně může rozvinout. Láska ale může být jen platonická a to tehdy, pokud se do někoho zamilujete a on o vaší lásce neví. I takových lásek zažijeme ve svém životě dost. Zavzpomínejte si na své mládí, kdy jste se poprvé zamilovali, do koho, zda jste měli odvahu to dotyčnému říct, nebo jste své city drželi na uzdě a nechali jste si vše pro sebe.

Toto se ale může dít i v pozdějším věku, protože jsme v situaci, kdy nejspíše již partnera máme, ale nechceme o něj přijít, kvůli nějakému vzplanutí. Máme nějaké jistoty, rodinu a to je pro nás mnohem důležitější, než abychom bouraly mosty, kvůli někomu, koho vlastně vůbec neznáme a tak je naše láska pouze platonická. Nikdy o ní dotyčnému nepovíme, ale velmi nás těší fakt, že jsme v jeho blízkosti a můžeme si s ním třeba jen povídat.