Každodenní cvičení vám dodá energii i dobrou náladu

Pro lidské tělo je vedle příjmu potravy, tekutin a dalších nezbytných činností, velmi důležitý i pohyb, bez kterého by nám ochably svaly a i běžná chůze na záchod a zpět by nás zmáhala. Pro většinu lidí je však pojem cvičení jako cizí slovo, při jehož vyslovení jim naskakuje husí kůže. Není samozřejmě nutné nic přehánět, avšak alespoň sportovní základ by měl mít úplně každý. Přeci jenom to i vypadá lépe, než když někdo vypadá jako zápasník v sumo.

Hlavně ráno

Ranní rozcvička je velmi důležitá, za celý den ba i prioritní. Stejně jako snídaně, i ranní rozcvička Vás probere a Vaše tělo řádně rozpohybuje. Chce se to ovšem alespoň zpočátku nutit, protože téměř nikdy se nikomu cvičit nechce (protože nezná TRX systém). Po každém cvičení samozřejmě přijde vhod sprcha, která Vašim svalům uleví a tento proces Vás celkově zregeneruje a probere, což Vám pak může ovlivňovat značné množství Vašeho denního rozvrhu. Po cvičení je samozřejmá sprcha, a to nejlépe chladná, anebo alespoň vlažná …

Kolektivně

Samotného nebaví cvičit snad nikoho …obzvláště ne ty, kteří jsou líní a s cvičením teprve začínají. A proto je dobré, utvořit s někým skupinu …nezáleží, jestli budete dva, či Vás bude pět …jde především o to, že jakmile s někým tvoříte skupinku v tomto směru, snažíte se soupeřit a dosahovat stále lepších a lepších výsledků, než ti další. A právě to se může stát Vaším hnacím motorem, čehož si dříve či později všimnou i ostatní.

Odměňte se

Po každém náročném cvičení se nebojte a odměňte se. Záleží čistě na Vás, zdali se odměníte horkou vanou na uvolnění svalů, nějakým dobrým jídlem, či snad novým, hezkým oblečením. Nic se ovšem nesmí přehánět …za jeden úspěch při cvičení se rozhodně neodměňujte hned několikrát, neboť to pak akorát ztratí význam. Pokud ovšem budete třeba namísto obvyklé půlhodiny cvičit dvě hodiny jenom proto, abyste si mohli dopřát vícenásobnou odměnu, je vše zcela v pořádku.