K vašim zdravým močovým cestám dopomohou spolehlivě brusinky. Vyzkoušejte je také!

brusinkyJestliže chcete být zdraví a snažíte se žít spokojeně a zdravě, jistě dbáte o pestrost jídelníčku a děláte nějaký sport. I přesto se nám bohužel nevyhne zánět močových cest. Vzniká nenápadně, ale svou sílu projeví už za několik hodin od svého vzniku.

Chcete-li mít lepší jistotu, že vás toto nepříjemné onemocnění, které se léčí s pomocí antibiotik nepotká a navíc se často vrací, užívejte brusinky. Nejenže pomáhají pro zdravý chod močových cest, ale také působí jako ochrana srdce a cév!

Extrakt za brusinek od společnosti Naturvita a.s.

Jistě vás potěší, že je na našem trhu dostupné i zboží, které je cenově přijatelné a neprovětrá vaši peněženku. Právě na dostupnosti pro klienty si zakládá společnost Naturita a.s., která sídlí na Moravě, nedaleko od malebného Zlína, ve vesničce Veselá. Přestože dodržuje všechny normy a zajímá se o aktuální zjištění v oblasti zdraví, její produkty jsou skutečně dostupné pro každého.

Důkazem jsou už zmiňované brusinky neboli brusinkový extrakt. Jeho denní doporučená dávka jsou dvě tabletky, které obsahují 800mg koncentrovaného přírodního extraktu z brusinek, což je odpovídající množství v poměru 1 : 25 konzumaci 20 000mg právě nasbíraných, čerstvých brusinek!

Mnohé výhody brusinkového extraktu

Nejen že si zajistíte prevenci proti zánětu močových cest a močového měchýře, ale také získáte prevenci před zákeřným a častým infarktem a tedy zdravé srdce plné síly. I když by to do brusinek řekl jen málokdo, jejich působení je pro naše tělo skutečně výjimečné.

Využijte i vy kvalitní a přitom dostupné doplňky stravy od společnosti Naturvita a.s., které jsou snadno k sehnání v mnoha lékárnách po celé České republice. Podpoříte své zdraví a budete vědět, že pro něj děláte maximum!