Jaké to je dostat šéfa do postele

Dostat šéfa do postele může mít své pro i proti. Na jednu stranu z toho mohou plynout výhody pro vás a na stranu druhou potom ale samozřejmě i nevýhody.

Po šéfovi toužíme především proto, že postavení znamená peníze a peníze jsou pak důležité pro to, abychom si mohli založit rodinu a spokojeně a bezstarostně žít a proto také ženy přitahují mocní muži, kteří jim zajistí zázemí. V čem jsou plusy toho, že se vyspíte se šéfem, nebo že se stanete jeho dlouhodobější milenkou, či dokonce přítelkyní a v tom úplně nejlepším případě pak i manželkou?

Především máte v práci výhody a úlevy. Samozřejmě se po vás nebude chtít tolik, co po ostatních zaměstnancích, nebudete muset striktně dodržovat pracovní dobu a také váš plat bude jistě o dost zajímavější. Budete jednoznačně ve výhodě. To ale není zdaleka vše. Pokud se rozhodnete s vašim šéfem založit rodinu, nebudete se muset bát toho, že se nebudete mít později kam vrátit, nebo že budete přeřazena na nižší post.

Další věc, kterou nebudete muset řešit je to, jak na mateřské vyjdete s penězi. Svého muže budete mít v práci neustále na očích a tak se nebudete muset bát toho, že vám bude chodit jinam, i když samozřejmě pokud bude chtít, tak to dokáže.

Nevýhody jsou pak takové, že asi nebudete moc oblíbená v kolektivu, kolegové vás nejspíše budou pomlouvat za vašimi zády a také se k vám ani nic nedostane ze strachu, že byste to mohla vyzradit šéfovi. Pokud se tomuto chcete vyhnout, rozhodně se na své kolegy nepovyšujte, ale chovejte se přátelsky.

Pokud budou mít problém, přislibte, že to doma se svým mužem proberete a skutečně to udělejte, aby kolegové měli pocit, že ve vás mají oporu. Na druhou stranu nikdy nevíte, kdy se se šéfem můžete rozejít a budete opět jednou z řadových zaměstnanců. Rozchod může také způsobit to, že přijdete o práci, na to si dejte velký pozor.