Jak zapůsobit na prvním rande

Je před vámi první rande a vy chcete samozřejmě co nejlépe vypadat a co nejlépe se také předvést a ukázat se tak v tom nejlepším světle. Jenže tím, jak si na sobě dáte záležet, můžete mnohdy více pokazit, než naopak udělat dobře. Pokud si na sebe vezmete ten nejlepší outfit, co doma máte a namalujete se tak, že se sama pomalu nepoznáte, nemusíte nutně udělat dojem.

Co si vezmete na další rande, když teď zvolíte to nejlepší? Příště už nebudete mít čím svého nového přítele překvapit. Proto si vyberte takový kousek, který nepatří mezi ty nejhezčí, ale zvolte si raději střed. Ani ne nejhezčí, ani nejhorší. To samé pak platí také o líčení. Neličte se až tak výrazně, to si nechte na dobu, až s partnerem vyrazíte na nějaký večírek, nebo do společnosti.

Líčení zvolte neutrální. Musíte mít prostě v rukávu něco, čím partnera ještě překvapíte. Pokud na něj vybalíte to nejlepší na prvním rande, už nebudete mít co později vytáhnout a pro partnera se tak stanete nezajímavá. Co se chování týče, tak si najděte nějaké společné téma, které spolu budete probírat. Rozhodně nemluvte jen o sobě, abyste nevypadala sebestředně, ale bavte se společně o všem, co vás oba baví a co by vás mohlo spojovat.  Určitě i víte, co je takové to, co baví jak vás, tak i partnera.

Vyberte si místo, kde si budete moci povídat v klidu, ale nebudete tam úplně sami. U prvního rande se nesnažte o žádné dotyky, ale pouze si povídejte. Ještě stále totiž nevíte, jestli přijde řada i na rande další, nebo jestli zjistíte ať už vy, nebo váš partner, že už se víckrát vidět nechcete. I to se samozřejmě může stát a tak na to buďte připravená, aby vás to později nezaskočilo. Může se totiž stát, že si třeba budete rozumět po SMSkách, nebo po chatu, ale realita pak může být pak úplně jiná.