Jaké erotické představy mají ženy

Přemýšlíte o tom, jaké erotické situace vás dokážou vzrušit a pořádně rozparádit? Samozřejmě, že i ženy mají nějaké své představy, které by rády zrealizovaly.

Co nás ženy vzrušuje a na co často myslíme?

Sprostá slova a nadřazenost vás mohou dostat do pořádného varu. Pořádně rozparádit nás může to, když je muž tím, kdo celou situaci řídí a rozkazuje nám, co máme dělat. Může to pro nás být pořádně vzrušující a určitě se nám to bude i líbit. Další představou, která ženy často vzrušuje, je sex na gynekologickém křesle. I když toto vyšetření nepatří mezi nejoblíbenější, tak sex se svým partnerem si na něm dokážeme dost dobře představit.

Hra na doktora je všeobecně vzrušující a i když nás to v ordinaci spíše obtěžuje a není nám to příjemné, tak doma tomu může být přesně naopak. V představách také často myslíme na to, jak bychom si přály být znásilněné. Samozřejmě, že si to nepřejeme od neznámého muže uprostřed noci v parku, ale od svého přítele. Někdy by mohl připravit takové překvapení, které by simulovalo znásilnění a splnit tak ženě její touhu. Mnohé z nás také touží po sexu se dvěma muži, kdy se o nás budou starat a dělat nám potěšení hned dvojmo. Pro spousty žen je to lákavá představa, kterou by velmi rády vyzkoušely.

Ani sex se ženou nám ženám není cizí, a když to některé z nás razantně popírají, tak ve finále se jim to může velmi líbit. Nikdy bychom neměly říkat nikdy. Velmi nás také vzrušuje představa o tom, jak se milujeme s krásným, neznámým mužem, který pro nás dělá to, co nám na očích vidí. Fantazie jsou různé a lidé si při nich představují různé věci, které by chtěli dělat. Jedině tím, že si o fantaziích budete s partnerem povídat, si je ale můžete splnit. Pokud si je budete nechávat pro sebe, tak o nich pak můžete opravdu jen snít.