Jak ze sebe během půl hodiny udělat krásku?

Řekněme si s rukou na srdce, která žena by nebyla ráda, kdyby se uměla tak rychle upravit do podoby, jakou požaduje, aniž by na to potřebovala alespoň dvě, tři hodiny? Ono je to ale možné, stačí znát pár dobrých pomocníků, kteří by vám v koupelně neměly bezesporu chybět. Právě při nedostatku času je oceníte o to víc.

Pryč s kruhy pod očima

Nevyspala jste se kvůli celonočnímu flámu, nebo je vaše dítko nemocné a vy probděla noc u něj? Stejně tak vám mohly vzniknout špatným životním stylem a životosprávou, přirozeným procesem stárnutí, genetikou atd. Přesto nemusíte zoufat. Řešení na kruhy pod očima i váčky představuje volně prodejný krém, který vám poskytne okamžitou pomoc. Pokožku vyhladí, zamezí otokům a kontrakcím mikro-mimických svalů v okolí očí. K zesvětlení tmavých skvrn dojde až o 75 % ve srovnání s původním stavem. Důležitý je také kapslový šatník, díky kterému budete mít stále co na sebe.

Krásné vlasy i bez nutnosti mytí

Pamatujete si suché šampony, jež byly k dostání před více než desítkou let nazpět? Těm dávno odzvonilo. Jestliže vyzkoušíte moderní suchý šampon na vlasy, budete nadšeni jeho snadným použitím, krásnou vůní a celkovým dojmem opečovávaných vlasů. Jeho použití je vhodné pro všechny barvy přírodních vlasů i pro vlasy přírodní obarvované. Jednoduše jej nastříkáte na kořínky, vmasírujete a poté vlasy pročešete. Chcete-li dosáhnout bohatého účesu, vlasy nerozčesávejte.

Ukažte hezké nohy

Mnoho žen si dělá vrásky kvůli vzhledu svých nohou kvůli pavučinkám, jež tvoří drobné načervenalé, fialové nebo modré drobounké žilky. Nachází se nejčastěji na stehnech a lýtkách, najdete je ale i na kotnících nebo obličeji v místech kolem nosu. Přitom je pomoc rychlá a snadná. Používejte na postižená místa krém na metličky. Účinkuje ihned po nanesení, kdy je viditelnost o cca 47 % menší. Budete-li jej používat dlouhodobě, dojde k zesvětlení žilek a zabránění tvorbě nových.

Nyní již jen letmé přepudrování tváří, řasy zvýrazněte řasenkou, obočí tužkou na obočí a nezapomeňte na balzám na rty, který jim dodá výživu i kouzlo, přestože je jemný. Nyní už nebrání nic tomu, vyrazit směle do zaměstnání, na oslavu nebo do společnosti přátel.