Jak to klape sportovcům se sportovkyněmi společně v jedné domácnosti?

Všichni je známe z televize jako stoprocentní profesionály či profesionálky, kteří se zapřením sebe sama dělají maximum k dosažení co nejlepších sportovních výsledků a velkých úspěchů. Pro nezaujatého pozorovatele ať už internetu či televizních obrazovek jsou to idolové, modly, borci, kteří drtivou většinu svého času věnují oblíbenému sportovnímu odvětví a dokážou naší malou zemi hrdě reprezentovat. I sportovci a sportovkyně však samozřejmě mají i svůj soukromý život, který si většina pochopitelně bedlivě střeží. Kolik ale znáte párů, v němž jsou jak on, tak i ona velkou sportovní hvězdou? Může vztah dvou takto extrémně vytížených a zaneprázdněných lidí fungovat? Veškerý čas mají rozplánovaný do detailu, neustále cestují, mají přísný režim a životosprávu. Mnozí zasvěcení proto tvrdí, že pouze sportovec dokáže pochopit duši sportovce, a tak se není čemu divit, že spousta z nich loví ve svých vodách a jsou takto nadmíru spokojení. Zde je jako důkaz hrstka sportovních dvojic, kterým to dohromady skutečně ladí a sluší.

Gabriela Soukalová + Petr Koukal

Soukalová G. + Koukal P.: https://www.flickr.com/photos/104754091@N02/14342253841/in/photolist-nRnNoD

Gabrielu všichni znají jako věčně usměvavou reprezentantku v biatlonu a Petra jakožto několikanásobného mistra ČR v badmintonu a vlajkonoše české výpravy při zahajovacím ceremoniálu XXX. Letních olympijských her v Londýně v roce 2012. Pár společně tvoří již více než rok a půl, avšak jejich začátky nebyly příliš jednoduché. Spousta osob se sympatický pár snažila rozdělit, oni navzdory tomu vytrvali a vypadají oba velmi spokojeně. Gabriela má za sebou dvě stříbra z olympiády v Soči a letos nejen svého přítele potěšila zlatem ze štafety a stříbrným kovem z vytrvalostního závodu na mistrovství světa ve finském Kontiolahti. V loňském roce se spolu svlékli do kalendáře nadace Rakovina věc veřejná a upozornili tak na hrozbu a nutnost včasné diagnózy této zákeřné choroby. Sám Petr Koukal si martýriem operací a chemoterapií musel sám projít před 5 lety, kdy mu byl zjištěný karcinom varlat.

Jak probíhala příprava Gabriely Soukalové a dalších českých biatlonistů na nadcházející sezónu? Nejen o tomto, ale i mnoho dalšího včetně sázkových tipů naleznete na oblíbených stránkách bet365.com.

Petra Kvitová + Radek Meidl

O soukromém životě naší veleúspěšné tenistky původem ze severomoravského Bílovce jsme se v bulvárních plátcích dočetli možná až zbytečně příliš. Pětadvacetiletá dvojnásobná vítězka Wimbledonu z roku 2011 a 2014 a čtyřnásobná Fed Cupová mistryně si toho od okolního světa vyslechla na adresu svých vztahů přespříliš, avšak nyní se zdá, že konečně trefila do černého. Ani ne půl roku po rozchodu s tenisovým kolegou Radkem Štěpánkem se Petra zamilovala do jiného sportovce, tentokráte hokejisty Radka Meidla. Radek nyní působí v druholigovém klubu HC Frýdek-Místek a randí s Petrou přes rok. Skloubit ovšem život vrcholového tenisty s partnerským životem je nadmíru těžký oříšek, který, jak to tak vypadá, zatím Petra s Radkem rozlouskávají.

Tiger Woods + Lindsey Vonn

Když se podíváme za velkou louži, narazíme na obletovanou dvojici Lindsey Vonn a Tigera Woodse. Rodačka z Minnesoty září jako kometa na zasněžených svazích a drží rovněž rekord v počtu výher v rámci Světového poháru a právem je označována za sjezdařskou královnu. To Woods vyhrál 14 profesionálních majorů, čímž drží druhý nejlepší výsledek v dějinách mužského golfu. Tiger se ke všemu řadí mezi nejvíce vydělávající sportovní idoly na světě a díky němu se stal golf jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Oba dva po zkrachovalých manželstvích k sobě našli cestu a oznámili zasnoubení. Před pár měsíci se však bohužel jejich cesty rozešli, i přesto ale Lindsey tvrdí, že Tiger má v jejím srdci nezastupitelnou pozici. Tak tedy uvidíme, zda se prominentní dvojice dá opět dohromady.

Woods T.+ Vonn Lindsey: https://www.flickr.com/photos/snocountry/8412153034/in/photolist-dPmu2h-xqSbHT-x47qdc-dQHqW1-vLk3kx-vKKFSb-vJ2drJ-vtHTC1-vtHTno-uN4aJz-uvdzMW-tQMvVb-uMPnU8-tQMAjS-uKsVx3-tQNK2E-uMPcuv-uMjz1m-uvdQpG-uvmP5H-uvcWY5-uN34v4-tQMYE3-uvekT3-uKuYbL-tQM3So-uKuvnW-uN4wcD-uMP9Ti-uN5iqp-uMmtBw-uveaTb-uN4LCx-uKteDd-uN2Z8X-uvkWb8-tQXKxR-tQWZ4v-uKutA9-tQMiNf-tQMd7q-tQMKYw-uvdU1u-uN4pHr-uveDxS-uMkGNJ-uvcU7U-uveyhj-uvmrC4-uvd6wh