Jak se rychle zbavit přebytečného tuku

Když přijdou vánoční svátky, všichni jsou šťastní a plní radosti. To už ale neplatí o začátku ledna, kdy se člověk odhodlá postavit se na váhu a spatřit to číslo, které přes svátky narostlo. Jak se ale toho přebytečného tuku, který se objevuje už i v zrcadle, zbavit? Jako řešení se nabízí laserová liposukce.

Moderní a účinná metoda

Laserová liposukce SlimLipo nabízí jednoduchou cestu, jak se zbavit přebytečného tuku a jak si vymodelovat krásné štíhlé tělo. Tento typ liposukce je nejrychlejší metodou odsávání tuku, je efektivní a minimálně invazivní. Největší výhodu přináší v tom, že k běžným činnostem se můžete vrátit hned druhý den.

Tato metoda je nejmodernější a nejšetrnější technikou současné medicíny. Provádí se ambulantně a bezbolestně. Tímto způsobem lze odstranit tukové i polštáře, kterých se nelze zbavit cvičením nebo dietou. Liposukci je možné provést na mnoha oblastech těla, jako je břicho, boky, stehna, lýtka, hýždě, ale tuk lze efektivně odsát také z paží, podbradku nebo prsou.

Metoda laserové liposukce je rychlá a velmi komfortní. Díky rovnoměrnému odsávání tuku se tvaruje postava, pokožka ošetřované oblasti se vypíná a je pevnější. Na těle vám nezůstanou žádné nevzhledné modřiny, pouze krásná pokožka. Díky speciální metodě se kůže nejenom vypne, ale především se stáhne a vrátí se jí také její elasticita. Dlouhá hospitalizace není nutná a následná rekonvalescence je také poměrně krátká.

Po stopách celebrit

Liposukce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. I celebrity chtějí mít krásná těla, a proto tento proces podstoupili i slavné české osobnosti jako je Simona Krainová, Alice Bendová, ale i Petr Kotvald. Liposukce je vhodná pro každého, kdo chce mít krásné tělo a vypnutou a pevnou kůži.

Všechny zákroky jsou prováděny předními specialisty ve svém oboru. Tito uznávaní odborníci vám zajistí ten nejlepší výsledek bez modřin nebo ztráty krve.