Jak na celulitidu

Pomerančová kůra je naprosto přirozenou záležitostí. Ovšem pouze u pomerančů. Pokud se objeví na některých tělních partiích, tak je to pro každou z nás velmi nepříjemné. Ano, celulitida je strašákem velkého množství žen po celém světě. Není se čemu divit, jelikož se jedná o kožní problém, který není možné rychle efektivně vymýtit. Existují přitom ale metody, díky nimž se můžeme s celulitidou do jisté míry vyrovnat a porazit ji. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Pomoc u endermologa

Endermologie je speciálním oborem, který se věnuje kůži. Soustředí se na stimulaci buněk. Využívá se při odstraňování vrásek a taktéž při celulitidě. V tomto případě se jedná o takzvanou lipomasáž. Ta se provádí prostřednictvím přístroje LPG Cellu M6. Jeho účinky spočívají v aktivování tukových buněk, které se nacházejí hluboko pod kůží. Ošetření je nutno podstoupit tak dvakrát až třikrát týdně. Jedno vyjde zhruba na nějakých 1 000 korun.

Odsávání tuků lymfodrenáží

Jisté řešení představuje i lymfodrenáž. Tato ryze neinvazivní metoda představuje odsávání tuků z problematických oblastí. Podtlaková kabina, v níž procedura probíhá, dokáže aktivovat metabolismus tuků uložených v podkoží a také lymfatický systém. Nevýhodou této metody je pro mnohé fakt, že se při ní musíte hýbat. Efekt se dostaví po deseti procedurách, které trvají přibližně půl hodiny. Komplexní balíček procedur lze sehnat i kolem 2 500 korun!

Kryolipolýza

Tukové buňky je možné z těla dostat i tak, že jsou napřed zmraženy. K tomu nám pomůže právě kryolipolýza. Zpočátku je sice toto zmražení tukových buněk spojeno s ne úplně příjemnými pocity, nicméně po několika minutách si zvyknete. Celková doba procedury je stanovena na jednu hodinu a vše proběhne vleže. Cena ošetření je ale oproti již zmiňovaným metodám hodně vysoká a vyšetření vyjde až na 12 000 korun.