iDirection – kvalitní a rychlý servis zařízení od Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi

Apple je velmi oblíbenou značkou elektronických zařízení, která se vyznačuje svou kvalitou. Těší se stále velké oblibě, a to nejen mezi běžnými uživateli, ale i u firem. iDirection nabízí komplexní servis a podporu zařízení od Apple. Pokud nerozumíte svému zařízení, rádi vám poradí. Poradí s nastavením zařízení, se synchronizací, ale i zálohováním dat na iCloud nebo do počítače. Ať už potřebujete se svým iPhonem či jiným přístrojem od Applu – ale nejen s ním – jakkoliv poradit, tady vám pomůžou.

První pomoc pro váš telefon

Pobočky iDirection najdete v Praze, Liberci a Hradci Králové. Společnost se soustředí na poradenství a opravu značek Apple, Huawei, Samsung a Xiaomi.

Vlastníte model Huawei Y6, Y6 Prime nebo třeba Y7 Prime a potřebujete nutně opravu? iDirection poskytuje Huawei servis. Ať už máte rozbitý displej, nefunguje vám operační systém nebo potřebujete profesionální čištění přístroje po zasažení tekutinou, tady vám pomůžou. Příjemným bonusem jsou webové stránky, na kterých si jednoduše najdete orientační cenu prováděné operace včetně doby trvání.

Hledáte-li Xiaomi servis, tady jste na správném místě. Xiaomi Mi je řada mobilních telefonů, která je v poslední době velmi oblíbená. Telefony jsou to spolehlivé a rychlé, avšak jejich rozbití např. pádem někdy nelze zabránit. Potřebujete-li kvalitní a rychlý servis, vyhledejte některou z poboček iDirection.

Kromě klasických opravárenských služeb může iDirection nabídnout i něco navíc. Pokud potřebujete zálohovat data, přenést dokumenty, fotografie nebo videa na jiné médium, nebo pokud přecházíte na platformu Android, tyto služby jsou vám k dispozici. Záruční opravy jsou zajišťovány pro zařízení od Samsungu, stejně tak pozáruční servis.

Kvalitní a rychlá oprava

Potřebujete rychle opravnu telefonu? Pobočky iDirection najdete v Praze, Liberci a Hradci Králové.

Pokud nemáte času nazbyt a rádi byste měli svůj telefon brzy zpátky u sebe a v tom nejlepším stavu, obraťte se na iDirection. Jejich předností je rychlost, ale především kvalita a mnoho náhradních dílů skladem. Profesionální oprava může proběhnout během několika desítek minut, samozřejmě záleží na závadě. Na webových stránkách najdete kompletní ceník služeb pro jednotlivé modely, a to včetně ceny. Praktickým bonusem je to, že u každé položky také najdete přibližnou dobu trvání opravy. Stále jste tak svým pánem, opravu si můžete naplánovat tak, jak vám bude sedět do časového harmonogramu.

Když už je vaše zařízení zase v pořádku, vyplatí se jej chránit, aby nedošlo k další poruše. Na všech pobočkách iDirection si můžete zakoupit speciální fólií Protection Pro by ClearPlex, která při pádu zabrání rozbití a poškození přístroje a dokonale jej ochrání.