Enzymová pojistka

Není nutné každý podzim strávit s kapesníkem u nosu, zastřeným hlasem a škrábáním v krku.

Pokud je pro vás běžné pojistit se proti živlům nekalým i přírodním, proti technickým závadám nebo vlastnímu pochybení, proč se nepojistit proti virovým a bakteriální infekcím? Že jste pojištění výborně? A u prestižní bankovní či pojišťovací instituce? To je ale pojistka, která se vyplácí, až když je zle. Máme na mysli preventivní opatření, aby vám zle nebylo a abyste vůbec neonemocněli. Posílení imunity, zbystření reakcí těla, síla odolat…

Jak na to? Pojištění se jmenuje Wobenzym a obsahuje balíček enzymů, které pomáhají startovat imunitní reakce těla bez prodlení tak, aby byl infekt potlačen hned v zárodku. Stejný princip, jaký užívá lidský organismus sám, jen jsou ony enzymy dodány ještě zvenčí, per orálně, a to 2x denně v podobě 7 tablet. Pojišťovnou je každá dobrá lékárna a koupit lze i bez smlouvy, tedy pardon bez receptu.

V případě, že jste nestihli začít s prevencí a už jste zase klasická dvojka vy a kapesník, využijte podpůrné schopnosti enzymové léčby léku Wobenzym, který omezí otok, zrychlí hojivé procesy, zmírní projevy nemoci, posílí případnou antibiotickou léčbu a zmenší bolest. Výsledkem bude celkově kratší, snesitelnější průběh, a hlavně finální doléčení.

Více sdělí lékárník nebo vyčtete na www.wobenzym.cz.