Dárkové poukazy

Chcete udělat někomu radost? Víte, že má váš blízký již delší dobu zálusk na nějakou erotickou pomůcku, ale pořád se nemůže rozhodnout? Podpořte ho v jeho fantaziích a darujte dárkovou poukázku.

Poukazy můžete zakoupit v různých hodnotách. Nejmenší poukaz je za 500 Kč a jistě udělá radost někomu, kdo s těmito šikovnými hračkami teprve začíná. Za tento poukaz si může koupit svoji první hračku, plyšová pouta, či stimulující gely. Drobný poukaz potěší jistě každého, kdo již delší dobu váhá nad nákupem v sexshopu.

Pokud máte s partnerem oba dva rádi zajímavý a neobvyklý sex, zkuste své vy druhé polovičce darovat poukaz v hodnotě až 5 000 Kč. Za tuto poukázku si s partnerem můžete dokoupit chybějící erotické hračky a společně je potom využít v posteli. Touto poukázkou můžete dokoupit chybějící sety a pomůcky. Poukaz je tedy vhodný spíše pro pokročilé, kteří plánují udělat velký nákup.

Tyto poukázky můžete zakoupit v různých hodnotách a tak můžete svoje dárky přizpůsobit zkušenostem budoucího vlastníka poukázky. Dárkové poukazy jsou skvělým dárkem pro osoby, které rády zkouší nové věci. Hodí se ale také jako žertovný dárek pro kamarádku či kamaráda. Uvidíte, že i takovýto dárek dokáže udělat radost. Nakonec majitel poukázky stejně otevře internet a nějakou drobnůstku si objedná.

Pokud jste se s někým domluvili, že mu koupíte erotickou pomůcku a on nechal výběr na vás, je také velmi vhodné darovat tuto poukázku. Nemusíte se bát, že by dotyčný nebyl spokojený a přitom bude slíbený dárek pořád od vás. On si tak může vybrat sám podle svých představ a nakonec zaplatit vaší poukázkou.

Poukázku na 2000 Kč můžete věnovat někomu, kdo před vámi kdysi vyslovil přání, že by si rád pořídil nějaký sexy obleček. Můžete ho věnovat například přítelkyni, která se o tomto přání zmínila. Společně pak můžete vybrat obleček, se kterým si následně užijete oba spoustu zábavy. Nebo se nechte překvapit a nechte ji samotnou, ať si nějaký vybere.

Dárkový poukaz je vhodnou alternativou. Když vás nenapadá co koupit příteli, věnujte mu poukázku na nějakou pěknou věc – v tomto případě praktickou a zábavnou věc.

Erotické pomůcky, které dostanete darem, nemusí být vždycky schované v zásuvce či ve skříni tak, aby je nikdo neviděl. Nebojte se je vytáhnout na svět a použít je v posteli. Navrhněte partnerovi, že tento milý intimní dárek použijete. Vidíte, že si s ním nakonec užijete spoustu zábavy.

Dárkové poukazy za 750 Kč a za 1000 Kč jsou zlatou střední cestou pro výběr hodnoty. Za tyto poukazy si může obdarovaný vybrat nejednu věc a nemusí se tak rozmýšlet, kterou z nich zvolit. Vhodnou alternativou je také společný dárek pro vás a vašeho partnera či partnerku. Tento poukaz má vyšší cenu, a proto si každý z vás může vybrat svůj dárek. Pomůcky se tak k sobě budou hodit a vy je budete moc využít společně, přitom každý může na partnera použít svoji hračku. Další výhodou je potom společné vybírání dárků.

Dárkových poukazů se tedy nemusíte bát a můžete jím obdarovat všechny vaše známé, kteří si rádi užívají vášnivého sexu a využívají praktických hraček. Poukazy se samozřejmě hodí i pro začátečníky.