Dámské peněženky

Je jedno, jestli jste silná a samostatná žena, která si vždy platí účet za sebe sama nebo se naopak ráda necháte pozvat a manželova kreditka je u vás jako doma. Protože tak jako tak potřebujete peněženku, do které ty cinkavé korunky dáte. A i když z nich platíte hypotéku, pojistku, vodu, elektřinu a další výdaje, neznamená to, že byste měla mít usedlou šedou a ošklivou peněženku. Když máte peníze schované v hezké peněžence, i sebevětší výdaje se potom platí mnohem lépe a snadněji. Takže, co si takhle pořídit nějakou veselou a barevnou dámskou peněženku, která vám rozjasní líce, vždycky když ji vyndáte z kabelky?

S dospěláckými výdaji ještě nemusíte nutně mít jednobarevnou dospěláckou dámskou peněženku. Pro začátek si ale určitě promyslete náležitosti, které by vaše peněženka měla mít. To znamená, jestli bude na zip nebo na patent, jestli chcete velkou nebo malou, kolik přihrádek a kapsiček byste zhruba chtěla, či jestli kapsička na drobné bude uvnitř nebo samostatně přístupná z venku. Až budete mít tyto dispozice rozmyšlené, můžete se podívat po konkrétní peněžence.

Peněženky plné barev a vzorů

Začneme s jemnější podobou barevných peněženek, které nabízí značka Mixone. Jejich peněženky jsou laděné do francouzských motivů s jednodušším vintage vzhledem. Podobné lehké motivy mají dámské peněženky od Joe Cool, které jsou nejčastěji s květinovým vzhledem. Výběr najdete i u značky Verde, která má rovněž květiny jako hlavní motiv. Jinak už je tomu u abstraktně laděných peněženek Giovani se zrnitým vzhledem a matnějšími barvami. O výbuch energie, barev a živosti není nouze u španělské živelné značky Desigual či britské značky Disaster. Obě nabízejí extravagantní vzhled peněženek se sytými barvami, které rozhodně upoutají vaši pozornost. Pokud nechcete jen tak zapadnout do davu, vytaste se se svou novou peněženkou a ukažte, co ve vás je.

Pro super inspirace například erotických pomůcek (vibrátorů, fleshlightek a dalších) mrkněte na web erotiker.cz. Máte tam levné pomůcky, které vaší peněženku nezatíží velikou půjčkou.

http://anxietytreatmethods.com/ativan
http://anxietytreatmethods.com/xanax