Co si koupit právě nyní do šatníku

Chcete být i letos za hvězdu a nosit to, co zrovna frčí? Pak zcela jistě přemýšlíte také o tom, co mít doma proto, abyste byla za módní ikonu a aby se po vás ostatní otáčeli. Do módy se vracejí volné košile, které mají pánský střih a jsou v dámských barvách. Určitě neuděláte chybu, pokud si koupíte košili růžovou, s proužky, s kytkami a podobnými, vyloženě dámskými motivy.

Abyste si mohla dovolit hluboký výstřih, pak by vám určitě neměla chybět dobrá push-up podprsenka. Je pravda, že v reklamě vás výrobce láká na koupi drahé podprsenky, která vám vaše prsa zvětší o dvě čísla, ale mohu vám z vlastní zkušenosti doporučit obchody, kde koupíte podprsenky z výrazným push-up efektem a to do 200 Kč.

Jeden obchod, kde si tyto podprsenky můžete koupit, je Gate. Zde mají tyto podprsenky v barvě tělové, růžové a černé a jsou zdobeny uprostřed ještě stříbrným srdíčkem s kamínky. Podprsenky vám udělají dokonalý dekolt za pár korun, akorát je třeba je prát opatrně a nejlepší je na ruční praní. Další skvělé podprsenky dokonce kolem 100 Kč, seženete v obchodu Picacio. Dobrá podprsenka by vám neměla v šatníku určitě chybět.

Další trend je kabelka s třásněmi. Letos budete určitě za hvězdu, pokud takovou budete mít. Nosit se budou pletené volné plédy. Určitě byste si jej měla pořídit, protože jde o módní výstřelek, který je stoprocentně in a bude in i příští rok.

Boty na vysokém podpatku jsou další věcí, která by vám neměla chybět. Připravte se na opravdové „štekle“, takže se začněte učit držet rovnováhu, ať se vyhnete trapasu. Volné a úpletové věci jsou dalšími věcmi, které musíte chtě nechtě mít. Ukažte, že módě rozumíte a nebuďte pozadu. Jde vám přeci o to, aby se o vás mluvilo jako o módní ikoně, nikoliv o šedé myšce, která se ztratí v davu. Vyrazte si na nákupy, když už víte, pro co máte jít.