Co o vás řekne košile

Nošení košil je pro někoho denní rutina, pro jiného zase sváteční příležitost. Správné pánské košile dělají elegantní muže, ať už v nich vyráží denně do práce, nebo se v nich žení jednou za život. Naštěstí čím dál častěji chtějí pánové vypadat lépe a stejné eleganci podléhají také ženy. Výběr košile je velmi důležitý a měla by o jejím nositeli leccos vypovídat. A cena za kvalitu nemusí být přemrštěná.

Pohodlí a přitom stylově

Už i v České republice chtějí muži vypadat dobře a moderně. Byznysová móda se sice poslední roky mění, ale jde spíše o detaily než o překotné změny. Hodně mužů proto při výběru pánské košile dává důraz na klasický styl, který má volnější rovný střih. Tím pádem není košile tak těsná a muži se v ní cítí pohodlněji. Pak může v košili bez obav sedět za počítačem, tancovat večer na plese nebo si lehce zavazovat tkaničky. Hlavní výhodou je také to, že klasický střih sedí každé postavě a díky volnějšímu střihu se dá i leccos zakrýt. Oproti tomu moderní pánské košile slim fit mají spíše přiléhavý střih, který je vhodný pro štíhlou a sportovní postavu. Zdůrazňuje mužné rysy a nikde neodstává. Hodí se také nejen do obleku, ale současně ke sportovním kalhotám nebo k džínám.

Může si je dovolit každý

Pánská móda je hlavně lichotící těm, kteří chtějí vypadat dobře. Doba, kdy drahé košile nebyly dostupné úplně pro všechny, už pominula. Dneska si může koupit klasické košile každý, ať už hledá pohodlí, styl nebo nadměrnou velikost. V případě košil Willsoor si zvolí velikost podle výšky postavy, takže mu dokonale sedí rukávy. Cena této košile na míru přitom odpovídá ceně konfekce. Zároveň košile nemusí být jenom mužskou záležitostí. Vybírat si mohou i ženy pro sebe dámské košile, ať už jako formální oděv, nebo pro jakoukoliv další příležitost.