Co bychom o mužích rády věděly

Také přemýšlíte nad tím, co se mužům honí v hlavě a chtěly byste o tom vědět něco víc? Možná si dopřály milenku, možná jste si pořídila nový šperk, byla jste na nehtech, nebo si koupila něco nového, ale váš partner na to nikterak nereaguje. Máte pocit, že je úplně mimo mísu, nebo vám schválně nekomentuje váš nový kousek? Není to tak, muži na tyto detaily nereagují proto, že si jich jednoduše nevšimnou. Jsou jiní a tato věc je pro ně cizí. Na nehty a šperky, či jiné takto drobné věci se nezaměřují a i když si možná myslíme, že je tím okouzlíme a zaujmeme, tak tomu tak není. Bohužel. Nedělají to však schválně. Prostě se na detaily nesoustředí.

Muži velmi touží po úspěchu. Kariéra a úspěch je pro ně velice důležitá a to i pro partnerský život. Jsou si moc dobře vědomi toho, že pokud nebudou úspěšní, nebudou jim jejich partnerky ležet tak u nohou, jako by to bylo, kdyby úspěšní byli a právě proto touží být lepšími, protože to pro ně znamená i lepší partnerský život, který je pro muže nesmírně důležitý. Sexuální vztah je něco, co považují za prioritu a bez čeho se žádný muž neobejde. Uvědomují si také to, že pokud úspěchu nedosáhnout, nebudou pro opačné pohlaví zajímaví, protože každá žena v podvědomí touží po chlapovi, který jí dokáže zabezpečit a nabí ;dnout nějaký životní standard.

I když vám většinou muž nepoví, co k vám cítí, tak to není proto, že byste mu byla ukradená, ale je to hlavně proto, že muži o svých citech neradi mluví. Potřebují ve vašich očích vypadat drsně a chtějí být za tvrďáky. Ženy se kvůli tomu často trápí, protože si myslí, že o ně jejich partner nemá zájem, ale od muže se jen těžko dočkáte nějakého hlubšího vyznání lásky. Oni na to prostě jen nejsou. Raději si poklábosí v hospodě u piva, než aby s vámi poseděli u večeře při svíčkách. Toho se dočkáte spíše na začátku vztahu, když vás budou chtít dostat.