Budete vdávat dceru či ženit syna? Poradíme s výběrem ideálních šatů pro vás!

Uteklo to jako voda – z miminka, které jste láskyplně hýčkala vyrostla dospělá žena či muž a vás čeká velmi významný den, ve který vaše dítě spojí osud s „úplně cizím“ člověkem. Možná jste z toho v rozpacích, ale věřte, že vás čeká jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života. Jako maminka se samozřejmě musíte na tak důležitou událost připravit. I vy byste měla být krásná. Poradíme vám, jaké šaty se pro vás hodí nejlépe.

Maminka „ve stínu“ nevěsty

Pro výběr šatů pro maminky platí jediné pravidlo – šaty pro svatební matky musí být takové, aby krásou či svými prvky nepřekrývaly krásu nevěsty. Ta je v tento den přece jen „tou hlavní“. Výběr šatů by také měl být podřízen vašemu věku, to ale neznamená, že se musíte držet při zemi. Trocha extravagance ještě nikomu neuškodila. Velmi podstatná je barva šatů. Určitě nedoporučujeme bílou, ta patří nevěstě. Volit ale lze jakoukoliv jinou. Určitě je vhodné, abyste věděla, do jaké barvy bude svatba laděna. Za základě toho potom volte barvu vašich šatů nebo doplňků. Platí také pravidlo, že méně znamená více. Nesnažte se to proto s doplňky přehánět. Myslete také na praktičnost. Praktičtější jsou šaty volnější, optimální délka je těsně nad nebo pod kolena. Volte ale takové, ve kterých se budete cítit skvěle.

Jedno místo a desítky úžasných možností

Z vašich šatů by v každém případě měla vyzařovat elegance. Docílíte toho v případě, pokud si vyberete v kvalitním obchodě. Chcete-li mít jistotu, že koupíte opravdu ideální šaty, doporučujeme nabídku salonu Zoryana Stekhnovych. Salon se specializuje právě na šaty pro svatební matky. Nabízí originální modely, ve kterých budete i vy vypadat báječně a pozor – s výběrem vám zde ochotně poradí. Šaty půjčují i prodávají za velmi přívětivé ceny. A nejsou to jen šaty pro vás hrdé matky. Obléknout se zde mohou vlastně všichni. Ukažte nabídku budoucí nevěstě i ženichovi. Nabízí i doplňky a šaty pro družičky a další osoby. Kompletní nabídku najdete na www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz.