Braňte se efektivně každému nebezpečí

Současná doba je na oko poměrně bezpečná. Pokud ale půjdete tmavou ulicí velkoměsta a někdo vás přepadne, pak teprve zjistíte, že vaše osobní bezpečnost může být ohrožena kdykoli a především hodně nečekaně. Rozhodně není od věci snažit se této nepříjemné situaci nějakým způsobem efektivně čelit. Možností máte hned několik. Typická je výuka nějakého bojového umění jako sebeobrany anebo najmutí osobního strážce. První alternativa je ale poměrně dlouhodobá a žádné efektivní sebeobraně se každopádně nenaučíte za jeden den. V druhém případě vás bude taková osobní ochranka stát neskutečné finanční prostředky. Výborný kompromis představují prostředky osobní ochrany typu pepřových sprejů. Právě pepřové spreje totiž dokážou útočníka ihned paralyzovat a vy budete mít maximální šanci se útoku vyhnout a zamířit do bezpečí. Podívejme se tedy na možnosti pepřových sprejů a také na jejich ideální nákup.

Pepřový sprej nabízí stoprocentní ochranu

O faktu, že pepřový sprej nesmí chybět v žádné dámské kabelce, není třeba nijak obšírně diskutovat. Pepřové spreje nejsou nijak velké a vlezou se pohodlně do každé kabelky. Zároveň v ní nebudou nijak zavazet. K dispozici jsou v současnosti pepřové spreje různých provedení. Vybrat si budete moci mezi pepřovými spreji gelovými, pěnovými či jinými. Pro vás jako pro potenciálně napadenou osobu bude ale nejdůležitější okamžitá účinnost spreje a jeho kompaktní využití. Naším tipem je obranný pepřový sprej KO-JET 50. Tento sprej bývá označován i jako Tekutá střela a používá jej jako efektivního donucovacího prostředku i Policie České republiky. Ostatně jedná se o nejsilnější pepřové spreje u nás. Výstřik tohoto spreje je podobný paprsku a jeho dosah činí až 5 metrů. Útočníka tak můžete bez věších problémů zneškodnit i na celkem velkou vzdálenost, což pro vás bude bezesporu maximálně výhodné a bezpečné. Jestliže dojde ke stálému stlačení trysky, pak může být sprej klidně vyprázdněn do pouhých 5 vteřin. Bezpečnostní složky využívají tento velmi efektivní sprej především díky 11% koncentraci oleoresinu capsinum, který sprej obsahuje. Rozměrově je nádobka na sprej zanedbatelná. Průměr činí 35 mm a výška pouhých 88 mm.

Sprejové svítilny jako efektivní nástroj

Nejnovějším hitem v osobní obraně člověka jsou sprejové svítilny. Jedná se prakticky o pepřové spreje, jež jsou efektivně opatřeny svítilnami. Je vcelku jasné, že nejvíce napadení se odehrává v nočních anebo večerních hodinách. V případě velké tmy nemáte šanci na útočníka vidět a zacílit ho i samotným pepřovým sprejem. Využití sprejové svítilny je v této situaci naprosto optimální jelikož právě ona zajistí správné zamíření na agresora. Poté, co k němu dojde, můžete stisknout sprej a zneškodnit jej. Výbornou volbou mezi sprejovými svítilnami jsou sprejové svítilny Tornado. Tyto svítilny jsou doslova převratným hitem v oblasti osobní obrany člověka. Jedná se o sprejovou svítilnu, která je tvořena pepřovým sprejem, v jehož těle je integrována led dioda. Bránit se tak můžete maximálně efektivně, jelikož budete mít druhou ruku úplně volnou. Vybrat si u tohoto typu svítilny lze z několika variant. Jde o provedení 40,50 anebo 63 mililitrů.

Branse.cz zabezpečí stoprocentně vaši obranu

Rozhodnete-li se pro zefektivnění vaší osobní ochrany, pak určitě volte profesionálního partnera, který vám umožní nákup nejen zmiňovaných vysoce kvalitních obranných prostředků. Výbornou volbou je internetový obchod branse.cz. ten nabízí pestrý sortiment nejen pepřových sprejů, ale i svítilen a spousty jiných efektivních prostředků napomáhajících v oblasti osobní obrany. Pokud budete potřebovat i jakékoli poradenství, pak není problém se na tento eshop obrátit.