Aby květiny rostly

Rozkvetlá oáza květin potěší každou ženu a dokonce existují i muži, kteří ocení domácnost plnou květin. Ovšem, aby květiny zdobily náš dům či byt, potřebují tu správnou péči.

Základem je čistý vzduch

Jedna z mnoha důležitých věcí při pečování o květiny je čistý vzduch. Samozřejmě, že lidé se ho snaží dosáhnout otevřením okna, avšak ve skutečnosti si otevřeným oknem do bytu či domu pustíte spoustu prachu a nečistot. Ideální je čistička vzduchu, avšak pro mnohé je zbytečné investovat do čističky vzduchu, jen kvůli květinám. Avšak existuje multifunkční přístroje, jako je například vodní vysavač Hyla, který zvládne vyčistit domácnost i vzduch, což je velkou výhodou.

Čistý vzduch díky separátoru

Málokdo uvěří tomu, že vysavač může vyčistit váš vzduch, ale opravdu tomu tak je. Jedná se o téměř dokonalý princip vybaven separátorem, díky kterému se do vzduchu nedostanou žádné prachové částečky, ale naopak je ze vzduchu vstřebává a tím vzduch pročišťuje. Separátor je samočisticí, protože ve vysavači stále cirkuluje voda. Ovšem díky tomu se nemusíte vůbec zabýt jeho čištěním či výměnou, takže se jedná o spolehlivý a soběstačný stroj, který vám i vašim květinám opravdu pomůže.

Když se přístroj pokazí, květina neumře

Přestože se jedná o velice kvalitní stroje, s kterými jsou zákazníci velice spokojení. Nejsou dokonalé a tak se čas od času najde i nějaká malá chybička, která lze snadno odstranit. Avšak to vyžaduje servis. Ale nemáte se čeho obávat, vaše květinky neuhynou, protože od Hyly dostanete náhradní vysavač, který vám plně zastoupí váš originál aspoň do té doby, než vám jej vrátí spravený. Je sice malá pravděpodobnost, že byste měli se svým přístrojem nějaké problémy, avšak když nastanou, víte, že můžete být klidní, protože dostanete náhradní stroj, což se tak často nevidí.hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

Namísto pytlíku, stačí jen voda

Stejně tak jako k péči o rostliny vám stačí jen energie, tedy sluníčko a voda, u vodních vysavačů Hyla tomu není jinak. Také potřebuje energie, tentokrát nebude stačit jen sluníčko, ale musíte jej připojit do zásuvky a tím druhý požadavkem je stejně jako u rostlin voda. Někteří mají obavy, že nevědí, jakou vodu do vysavače mohou dát, aby jej nepoškodili. Ovšem nemusíte se čeho bát, protože do vysavače můžete dát úplně stejnou vodu, kterou používáte na zalévání květin. Jen v případě, že je vaše voda hodně tvrdou vodu, tak je se tam dobré do vody přidat lžičku jedlé sody, která vám s vodním kamenem pomůže.

Čistíme vzduch, i když nejsme doma

Mnozí vášniví zahrádkáři se o své květiny opravdu starají. A dokonce o ně pečují natolik, že čističku vzduchu zapnou, i když jdou do práce či na procházku s domácím mazlíčkem. Ovšem někteří mají potom obavy, zda se nemůže nic stát. Můžete zůstat v klidu, protože váš multifunkční vodní vysavač je velmi chytrý a má časovač, který po půl hodině čističku vzduchu vypne sám, aby se nemohlo dostat k žádnému problému či nebezpečné situaci.  I když ani tak se nemůže nic stát, protože je vybaven pojistkou pro děti, ale jistota je jistota.

Květiny k životu potřebují čistý vzduch stejně jako my.