Zajímáte se o kosmetiku? Staňte se Avon lady

Máte ráda kosmetiku a samozřejmě jí také hojně používáte a tak byste se ráda stala Avon lady, protože byste si jednak ráda vydělala peníze prodejem kosmetiky, kterou máte ráda a pak také nakoupila produkty kosmetické firmy Avon se slevou pro svou vlastní potřebu?

Pak je pro vás práce Avon lady jako dělaná. Jak se stát Avon lady? Oslovte svou kamarádku, která produkty kosmetické firmy Avon prodává a poproste jí o to, aby vám pomohl s registrací. Nebo si najeďte přímo na internetové stránky www.avoncosmetics.cz a zde se můžete zaregistrovat.

Odměny pro vás budou podle výše vašeho prodeje. Čím vyšší uskutečníte prodej, tím vyšší pro vás bude sleva, nebo výdělek. Avon má produkty denní potřeby a tak není těžké umět věci prodávat. S prodejem vám pomůže vždy aktuální katalog, ve kterém jsou pro zákaznice připravené slevy a akce.

A kdo z nás na slevy a akce neslyší? Avon není jen pro ženy, ale i pro muže a děti. Nabídnout katalog Avonu tak můžete skutečně každému. Avon už dávno není jen o kosmetice, ale v Avonu si můžete koupit i bižuterii, domácí potřeby, wellness produkty a mnoho dalšího.

Jako Avon lady budete informována o slevách mezi prvními. Výhod budete mít mnoho. Jednak si vyděláte peníze a pak můžete také nakupovat levněji. Poznáte také produkty do hloubky a díky tomu je budete moci nabízet i svým zákaznicím a zákazníkům.

Registrace je jednoduchá. Pokud jste prodejcem i v jiné firmě a nejen kosmetické, tak jistě již svůj okruh zákazníků máte a díky tomu máte Avon kosmetiku komu nabízet. Doporučujte a prodávejte, vyděláte si tak peníze formou zábavy a vaše práce vás bude bavit.