Udělejte si radost novou kabelkou

Co si budeme povídat, milé dámy… Pánové často nemají ponětí, k čemu potřebujeme množství kabelek, které se nám ukrývá ve skříních. Stejně, jako je to s botami. Jenomže my přesně víme, že abychom outfit doladily do posledního detailu a vypadaly báječně, potřebujeme ještě o odstín růžovější barvu kabelky, než jsou ty, které máme doma. Anebo sice máme model s vhodnou barvou, ale je zdoben flitry, potištěn a podobně, a to se nám ke společenskému oblečení nehodí. Pojďte se podívat do e-shopu, kde najdete velké množství kabelek za přijatelné ceny.

Kabelka do práce a na běžné nošení

Mezi dámské kabelky, které jsou nejčastěji poptávané, patří ty klasické, které si bereme se sebou nejčastěji. Jsou to kabelky velikostně „tak akorát“, aby se nám do nich vešlo vše potřebné, včetně malé svačiny, láhve s vodou, příp. i maličký nákup, na který se stavíme cestou domů.

Velké, skutečně obrovské vaky již nejsou tolik módní. Volte spíše středně velkou kabelku, případně batůžek na záda. Mladé ročníky mohou zvolit i vaky, jež se stahují šňůrkami, které zároveň tvoří „popruhy“ na ramena.

K nejtrvanlivějším patří kožené kabelky. Ty skutečně vydrží velmi dlouho ve svém hezkém vzhledu i při častém používání. Jste-li zastánci ekologie a chráníte zvířata, volte umělé napodobeniny, látky nebo přírodní materiály, jako jsou různé slámy, trávy, dokonce i velké listy… I takové kabelky u nás seženete.

Nezapomeňte na peněženku

Je naprosto zoufalé, když dámské peněženky nereprezentují své majitelky. Žena by měla vždy dbát na to, aby měla krásnou peněženku, kterou se nebude stydět vytáhnout z kabelky. V opačném případě peněženka celkový dojem naprosto zničí.

Mezi oblíbené peněženky patří větší, do nichž se nám vejdou peníze, kreditní karty i základní doklady. I když je pravdou, že doklady bychom měly nosit odděleny zvlášť, většina z nás to tak nedělá…

Zavítejte do e-shopu panskaelegancia.sk a vyberte si kabelky a peněženky dle svého vkusu. Je potřeba si udělat radost, ale také se vybavit moderním kouskem pro letošní léto. Tak směle do toho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *