Tajemství mladistvé pleti hollywoodských hvězd

Hollywoodské hvězdy jsou velmi často obviňované z toho, že se jim podařilo objevit stroj času, nebo minimálně najít dobrého plastického chirurga. Je však možné zbavit se vrásek a získat mladistvý vzhled bez plastické operace? Řešení existuje a z USA dorazilo až k nám. Pojďme si představit neinvazivní lifting obličeje Thermage®.

Zázrak s efektem plastické operace

Podle průzkumů se s nechtěnými vráskami na obličeji potýká až 70 % českých žen. Věděli jste však, že výraznou změnu při používaní kosmetických produktů, určených proti vráskám, zaznamenala pouhá 2 % žen? Řešení, jehož efekt je srovnatelný s plastickou operací, se ukrývá pod názvem Thermage®.

Postrach vrásek=neinvazivní lifting Thermage®

Radiofrekvenční lifting Thermage® pochází z USA, tato metoda stojí na nejmodernějších výzkumech a letech zkoumání. Patří mezi ošetření, které se svými účinky vyrovná plastické operaci. Výsledky jsou viditelné již při prvním ošetření a po několika měsících je výsledek ještě markantnější a výsledný efekt přetrvává až po dobu 7 let. Revoluce ve světě krásné a mladistvé pleti probíhá bez zásahu skalpelu, je bezbolestná a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Jak působí neinvazivní lifting?

Neinvazivní lifting Thermage® je unikátní hned v několika ohledech. Jeho nespornou předností je, že nezpevňuje pleť pouze na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže. Hluboké vrstvy kůže jsou v případě liftingu pokožky nejdůležitější a ovlivňují konečný výsledek. Neinvazivní lifting Thermage® je jedinou metodou, která proniká do hlubokých struktur kůže, a díky tomu je schopna dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Zvýšenou teplotou jsou aktivovány a stimulovány buňky, jež produkují kolagen. Stimulace buněk vede k přestavbě stávajících kolagenových vláken a vede ke vzniku nových vláken. Přirovnání k efektu plastické chirurgie je v tomto případě na místě. Radiofrekvenční lifting Thermage® je účinnější než jakýkoliv laser a má komplexnější efekt než manuální korekce vrásek a pozvednutí kontur.

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…

Zdá se, že možnosti působení neinvazivního liftingu Thermage® jsou téměř neomezené. Neinvazivní lifting Thermage® je možné použít k ošetření nedokonalostí stárnoucí pleti. Kromě omlazení obličeje si přístroj poradí i s pokožkou těla, například v podobě povadlé pokožky břicha nebo povadlé kůže na spodní straně paží.

Krásná a mladistvá pleť na dosah ruky

Neinvazivní lifting Thermage® zpevňuje kontury obličeje a zlepšuje texturu tváře. Významná je redukce hlubokých vrásek a povadlé pokožky, či zjemnění nosoretních rýh. Radiofrekvenční lifting Thermage® si poradí také s omlazením a vypnutím krku a dekoltu i zmenšením neestetického podbradku. Vrásky kolem očí mohou ženám přidávat až 10 let, ošetření má markantní vliv také na oční okolí, se kterým si žádná jiná přístrojová metoda neporadí.

Získejte s námi mladistvou pleť a zbavte se vrásek na naší klinice.