Stará léta jsou zpátky, aneb Oblečte si džínové košile

Také posloucháte ty řeči vašich babiček, které své oblečení schovávají s tím, že si myslí, že doba půjde ještě zpátky? Moje babička je taková. Ale právě, co se týče džínových košil, tak měla pravdu. Kousek oblečení, kteří mladí lidé ještě před několika měsíci odsuzovali, se nyní stal kouskem i v jejich skříních, protože džínová košile je teďka trendem.

Vypadat jako celebrita

Měli jsme možnost na internetu zahlédnout fotky celebrit, které se k tomuto hitu také připojili. A pravdou je, že mnohým tento zastaralý kousek, který se obnovil a vrátil, velmi sluší.

Tisíce košil

Pravdou je, že vše není při starém, protože nyní jsou džínové košile úplně jiné. Lidé si mohou vybírat z velké škály vzhledů. Jeden den si můžete ven vyrazit v džínové košili s krajkou a druhý den jí můžete vyměnit za košili, který bude ozdobena puntíky. Samozřejmě, že nesmí chybět ani hit kamínků a třpytivých věcí, které na svých oblíbených košilích také najdete. Anebo vyměníte klasickou barvu džínových košilí za tmavší verze, dokonce se nabízí i černá košile. Takže je jich opravdu mnoho.

Jak džínovou košili kombinovat?

To může být pro mnohé tím největším oříškem, protože džínová košile je sama o sobě poměrně výrazným doplňkem, ale nebojte se, i vy si najdete vzhled, který patří k vaší osobnosti. Velmi originální je kombinovat džínovou košili a džíny či džínovou sukni. Jde sice o jeden materiál, ale pokud zvolíte vhodnou barvu, tak to bude opravdu pěkné.

Další možností, jak můžete zkombinovat džínovou košili je černá sukně. Černá sukně je neutrál, který se hodí ke všemu. A s touto košili vytváří pěkný dojem. A pokud chcete být trochu více rozzářená, vyměňte černou sukni za nějaké pestřejší barvy, jako je losová a podobně. V takovém případě je velmi krásné, když je sukně až na zem, protože to vytváří krásný kontrast, ale záleží na vás, v čem se cítíte pohodlně a krásná.

Džínová košile je vhodná i k jiným kalhotám, než jsou džíny. Klidně si můžete vzít bíle tričko a nějaké pestré legíny a namísto svetříku použít tuto košili. Zejména v létě vypadá tato kombinace svěží. A pokud bude venku horko, tak si vezměte krátké kalhoty klidně i barevné, dejte si tričko a přes to džínovou košili a pokud k tomu zvolíte i boty s podpatkem, budete sexy.

Džínová košile může být i elegantní. Stačí, když k ní přidáte třeba svůj oblíbený šátek a můžete jít takto do práce či na pracovní pohovor. A dokonce si můžete tento originální kousek oblečení obléct i na šaty. Pravdou je, že se nehodí úplně ke každým, ale když zvolíte nějaké letní šaty s potiskem a jednoduchým střihem, tak neuděláte špatně.

Rozšiřte i vy svůj šatník a pěknou džínovou košili. Budete krásní a každý den jiní.