Sháníte bydlení v Praze?

Dostupných bytů a rodinných domů zejména pro mladé páry a jednotlivce v posledních letech velmi ubylo. Jedná se o velice diskutovaný problém, který se však nedaří jakýmkoliv způsobem řešit. Právě proto se na trhu s nemovitostmi objevují nové společnosti a osobnosti, jež se snaží přijít s dostupným bydlením. Jedním z projektů jsou Byty Na Vackově, který si společně blíže představíme.

Kde budou byty nacházet?

Nové dostupné byty se budou nacházet v Na Vackově, jak už napovídá název zmíněného projektu. Jde o poklidnou část Horního Žižkova na Praze 3, kde by v budoucnosti měla vyrůst zcela nová rezidenční čtvrť. V jejím okolí se nachází veškeré důležité budovy a instituce, které budete ke spokojenému živobytí potřebovat. Zmínit můžeme například školku, školu či zastávky městské hromadné dopravy.

Jaké je vybavení těchto bytů?

V rezidenční čtvrti se budou nacházet pouze ty nejmodernější byty s dvěma až třemi místnostmi. K některým bytům bude dostupná i předzahrádka či balkón, což pouze zvýší komfort vašeho bydlení v této oblasti. Půjde tedy o ideální příležitost bydlení pro rodinu v Praze, protože v moderně zařízených bytech budou mít vaše ratolesti dostatek prostoru pro pohyb. Byty jsou totiž disponované přesně podle požadavků rodin s dětmi.

Jaké jsou výhody takového bydlení?

Velkou výhodou je již samotná lokalita, která je k bydlení s dětmi přímo ideální. Moderně zařízené byty vám zajistí veškerý komfort, po němž budete při bydlení v Praze toužit. Projekt na Vackově se již rozběhl, a proto byste si měli pospíšit, pokud uvažujete o zakoupení nemovitosti v této oblasti. K převzetí bytů je sice ještě dlouhá cesta, avšak už nyní je o ně přímo enormní zájem. Celý projekt bude navíc navazovat na již existující rezidence podél ulic Olgy Havlové a Na Vackově.

Poptávka po bydlení v Praze je obrovská, ale pomocí podobným rezidenčních projektů by se celá situace mohla postupem času zlepšovat.