Proměnná žena je – oboustranné bundy, které musíte mít!

Téměř každý, kdo měl možnost obléknout si oblečení „několika tváří“ neboli několika vzhledů v jednom může potvrdit, že je fajn mít možnost rozhodnout se, jak bude toto oblečení ten či onen den vypadat. Znát můžete např. oboustranné čepice, mikiny, vesty, také oboustranné povlečení, které je z každé strany jiné, nebo třeba oboustranné bundy. Všechno toto oblečení můžete kdykoli otočit a změnit podle toho, která barva se vám víc hodí nebo na níž máte daný den náladu.

Oboustranné oblečení je v něčem o trochu jiné, než to klasické. Kupříkladu musíte oželet vnitřní kapsy. Ale zase získáte klasické kapsy jako u každé jiné bundy.

Pestrost barev v každém kousku oblečení

Díky oboustrannosti získáte u jednoho kousku oblečení více barev, které můžete využít ve svůj prospěch. Sluší vám černá a zelená, ale nechcete investovat do dvou bund? To je ideální příležitost pro koupi oboustranné bundy, která bude z jedné strany černá a z druhé zelená. Získáte obě varianty s jedním kusem oblečení. Ušetříte peníze, také snížíte spotřebu textilu, která je už tak v dnešní době přehnaně vysoká.

Na vše je myšleno

Možná vás napadá otázka, jak se bude taková bunda zapínat? Že by zip z každé strany? Většinou je použitý jeden zip, jež má jezdce s přehazovacím táhlem zipu.

V případě, že má bunda kapuci, je oboustranné řešení i v ní. Počítat můžete většinou také s kapsami, s různými stahovacími pomůckami v pase a podobně.

Výhody oboustranné bundy

Kromě zmiňované možnosti vybrat si v daný den barvu bundy, má oboustrannost i další výhody. Některé by vás možná nenapadly:

  • Ušpinili jste si rukáv nebo vám na hruď kápnul kečup, když jste jedli hot dog? Otřete bundu a otočte ji, nikdo nic nepozná.
  • Potkali jste někoho a chcete se mu co nejrychleji ztratit v davu? I tady vám pomůže otočení bundy.
  • Nebo naopak chcete být viděni, aby vás kamarádi snáze uviděli na místě sjednaném pro schůzku? Otočte bundu na výraznější barvu.
  • Půjčuje si vaše sestra ráda vaše oblečení? Můžete se domluvit, že jednu stranu bundy budete používat vy a druhou ona?
  • Máte málo prostorů, do nichž oblečení ukládáte? I tady vám bunda pomůže, díky ní budete mít vlastně dva kousky v jednom.

Jestliže si oboustrannou bundu koupíte, uvidíte, že mít možnost si ji dle potřeby na aktuální nálady otočit, je báječné.

Kde nakoupit kvalitně a levně

Jestliže jste se právě rozhodli, že se po oboustranných bundách podíváte, navštivte kupříkladu obchod Bolf. Pro dámy je zde několik modelů ve velmi lichotivých barvách.

Co se týče poměru kvality a ceny, budete bezesporu spokojeni. Kromě dámských oboustranných bund zde najdete i všechno další oblečení, které vás napadne. Mikiny, trička, kalhoty, vesty, košile, svetry… Pro ženy i pro muže. Nejenže se vám budou líbit ceny, ale ještě víc si zalíbíte zajímavé slevy, které tento e-shop nabízí. K nákupu nad určitou částku často nabízí dopravu zdarma, oblibu mají i sezónní výprodeje.

Podívejte se sami na stránky tohoto e-shopu a kupte si kvalitní oblečení, které vás udělá krásnějšími a spokojenějšími.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *