Proč začít hubnout na podzim a jak se do toho pustit?

Podzim je chvíle, kdy nosíme stále více svetrů a naše postava přestává být pod vrstvami oblečení vidět. To však v žádném případě není důvod k zahálení. Naopak se jedná o výbornou příležitost, jak si osvojit nové návyky, které vám pomohou ke zdravějšími a krásnějšímu tělu. Jaké cvičení zkusit na začátek a kam se vypravit pro radu?

Ideální čas pro osvojení nových návyků

Říká se, že se letní forma tvoří hlavně v zimě, a je na tom velký kus pravdy. Zhubnout a zpevnit postavu tak, aby to bylo trvale udržitelné a hlavně zdravé není otázkou několik dnů, ale spíše měsíců poctivé práce. Když začnete teď na podzim, budete v zimě již v polovině cesty a získáte představu o tom, co na vás funguje a co vás baví. Případné následné hubnutí už bude hračka a v mnoha případech už nebude vůbec potřeba. Nemluvě o tom, že díky sportování tělu dodáte endorfiny, které vám pomohou udržet si dobrou náladu i při ošklivém sychravém počasí.

Efektivní 30minutový trénink pod dohledem

V ženském fitness v Praze probíhá cvičení pod dohledem trenérky. Celý trénink trvá přibližně 30 minut a můžete si být jisti, že se zapotíte. Kratší a zároveň velmi intenzivní trénink se hodí nejen pro ty, kteří mají málo času, ale i pro ty, co chtějí mít pocit, že skutečně v posilovně makají. Na cvičení můžete dorazit i do jiných měst, například do dámského fitness v Ostravě nebo do fitness v Olomouci.

Vyzkoušejte si členství na týden zdarma

Aktuálně běží akce, kdy se stačí zaregistrovat a získáte 7denní členství zdarma. To je možné využít ve všech posilovnách Contours. Hodnota možnosti týdenního vstupu je přibližně 590 korun a můžete chodit cvičit kolikrát jen budete chtít. Sedm dní je zároveň dostatečně dlouhá doba pro posouzení, jestli vás cvičení baví, a pro pozorování prvních pozitivních reakcí těla.