Proč si vás odmítá vzít

Jste se svým mužem šťastná a myslíte si, že vám to velmi klape, rozumíte si nejen v posteli, ale i v běžném životě? Chtěla byste si ho vzít, ale on si vás brát nechce? Jaké jsou důvody toho, že se muž nechce ženit?

Protože jeho kamarádi, kteří se oženili mu radí, aby se neženil. Vnucují mu myšlenku, že žena se po svatbě razantně změní k nepoznání a oni pak budou litovat. Volný vztah je pro ně lepší v tom smyslu, že mají pocit ten, že mají stále otevřená zadní vrátka.

Svatba mu může přijít jako šaškárna a ne jako věc, které by se chtěl účastnit jako ženich. Třeba si v duchu myslí, že stále ještě potká někoho lepšího, než jste vy, ale aby se potom nedivil a nelitoval. I to se může stát.

Váš partner se může na svatbu cítit buď příliš mladý, nebo příliš starý. Třeba nechce, aby měl za zády vaší a svou rodinu. Dost možná mu přijde celá svatba trapná a uhozená a on rozhodně nechce být její součástí a dost možná si vás nechce vzít z toho důvodu, že už jednu ženu doma má. I to se dost často stává.

Muži mají vždy na svatbu dost často a rozhodně s ní nepospíchají tak, jako ženy. Ženy chtějí být krásnými nevěstami. Touží po tom, že když je muž uvidí, tak jej to dostane do kolen. Chtějí mít na svatbu ty nejlepší vzpomínky a rozhodně je to věc, po které touží a to nejen kvůli onomu dni, ale proto, že ucítí, že to s nimi jejich partner myslí doopravdy vážně.

Pokud vás muž jako svojí manželku odmítá, tak to pro vás jistě není příjemné a lámete si hlavu nad tím, proč tomu tak je. Každou ženu tento fakt raní a musím přiznat, že i mě se toto stalo. V době, kdy se nám narodila naše dcera, jsem se chtěla vdát, abychom byli rodina se vším všudy. Dostalo se mi odmítnutí, s tím, že už můj partner jednou ženatý byl a znovu už si tím procházet nechce. Dopadlo to tak, že už spolu nejsme.  Zřejmě jsme měli asi každý jiné představy o fungující rodině a o svých prioritách.