Novinky ze světa vůní

SENSAI Cellular Performance Extra Intensive 10 minutes Revitalising Pads

Pečující polštářky pro oblast očí a úst, které okamžitě revitalizují pleť. Obsahují Koishimaru Silk, které stačí nechat působit 10 minut. Doporučená cena: 4490 Kč (balení 10×2).

Elizabeth Arden Retinol Ceramide Capsules

Oblíbené ceramidové kapsle přicházejí v noční verzi. Ta kombinuje účinky retinolu, který pleť hluboce hydratuje, a ceramidů, které tvoří ochranou bariéru pleti. Doporučená cena: 1200 Kč (30 kapslí), 2300 Kč (60 kapslí).

VŮNĚ PRO NI

Dolce&Gabbana The Only One je vůně sofistikované a hypnotizující ženkosti plná vzrušující a nezdolnou energií. Zaujme vás hra protikladů, jelikož kombinuje fialku s bergamonem a kávu s kosatcem, které splynou do neočekávané přitažlivosti a jemnosti. Doporučená cena: 2350 Kč / 50ml.
Zadig&Voltaire Girls Can Do Everything je magická vůně v unikátním flakonu. Je směsí radosti, optimismu a energie díky vůní kapradí, elegantním bergamonem a směsí hrušky a fazole tonka. Doporučená cena: 2300 Kč / 50ml.
 

VŮNĚ PRO NĚJ

Issey Miyake L`eau Super Maujere D`issey je vůně inspirovaná mořskou solí a sluncem vybledlého dřeva, která rozpoutává sílu vody s novou vzrušující kombinací aromatických tónů, esencí šalvěje a rozmarýnu.
Doporučená cena: 1950 Kč / 50ml.
Dolce&Gabbana The One Grey zaujme kontrastními tóny, fúzí protikladů obklopeným aromatickým kardamonem a zemitým vetiverem. Doporučená cena: 1790 Kč / 50ml.