Léto v zahraničí? Jedině v námořnickém stylu

Spousta lidí jezdí na letní dovolené za mořem či kulturou a někteří spojí oboje. Ovšem na dovolené si chce každý odpočinout a mnoho žen také předvést, protože si vezmou sebou ty nejpěknější kousky. A co si přibalit na letošní dovolenou?

Jsem kapitán tohoto pobřeží

V případě, že jedete k moři, určitě zapadnete mezi zdejší námořníky, protože oblečení, které vám nesmí chybět na letní dovolené, musí být laděno do námořnického stylu. Je to svěží, krásné a hodí se to k ženě každé generace. A další velkou výhodou je, že můžete vytvořit velkou škálu kombinací. Klidně můžete být krásně elegantní, stejně tak i běžně do města či na sport. To znamená, že žádná žena by neměla mít problém vybrat si správné kousky na danou příležitost.

Pruhy a typické barvy, to je námořník!

Obléct se do stylu, který bude patřit letošnímu létu, nebude těžké, protože nemá téměř žádná pravidla, tedy kromě barev. Jednoznačně nesmí chybět tři základní barvy, kterými jsou bílá, modrá a červená, které můžete libovolně kombinovat. Ovšem dalším velice důležitým prvkem tohoto stylu jsou pruhy. Když si představíte toho správného námořníka, tak určitě vidíte staršího pána s dýmkou, který má na sobě modro bílé pruhované tričko. U tohoto pána jsou pruhy vodorovná, avšak to není striktní. Můžete mít pruhy jakékoliv barvy a v jakémkoliv směru.

My jdeme do elegance

Mnoho žen mají rády spíše lehkou eleganci, protože působí velice příjemně a se správným střihem i sexy. Každopádně nic vám nebrání v tom, abyste byly elegantní i v tomto stylu. Neznamená, že když se jedná o námořnický styl, tak musíte vypadat jako starší muž, který o sebe moc nedbá, protože většinu času stráví na moři. Naopak, když zvolíte červené kalhoty, doplníte je pruhovaným tílkem modro bíle barvy a nahoru přidáte krásně vypasované modré sáčko, na nohy obujete modré lodičky a budete elegantní a nesmírně sexy a přitom budete ve stejném stylu, jako námořník.

Máme rádi aktivní dovolenou

V případě, že preferujete dovolenou, kdy navštěvujete památky, procházíte se po horách či po přírodě, tak asi není úplně vhodné chodit v sáčku a lodičkách. Rozhodně se nemáte čeho bát, protože námořnický styl lze krásně sladit i na sportovní aktivity. A dokonce je to ještě snazší, protože stačí mít modro bíle pruhované kraťásky, dát si k nim třeba červené tílko a bíle tenisky a hurá na hory. I tato kombinace je totiž moderní a dokáže z vás udělat sexy ženu, zejména když víte, co vám sluší či znáte své přednosti.

Lze to i bez pruhů

Přestože pruhy jsou opravdu základním prvkem tohoto stylu, tak moderní svět nám dává spoustu možnosti. A jednou z nich je také to, že nemusíte striktně dodržovat pruhy. Je mnoho žen, které dokážou tento styl připomenout i bez pruhů. Stačí například bílé šaty, na ně dát modré sáčko a doplnit to červeným šperkem a lodičkami a stejně jste krásné a splňujete daný styl i bez proužků. I když jsou proužky krásné a patří k tomu, nemusíte je mít všude.

Námořnický styl neznamená, že ze sebe máte vytvořit muže, který o sebe nedbá. Naopak můžete být krásná, sexy a přitom moderní.