Kvalitní kávu si můžete dát i v těhotenství

Jste právě v očekávání, těšíte se na své miminko, a nevíte, zda je možné, abyste během měsíců, které vám do porodu zbývají, pily kávu? Tento lahodný mok miluje na celém světě spousta lidí. Někdo ji má rád oslazenou, někdo bez cukru, další lidé si do ní dávají mléko, smetanu a mnohé další. Spousta žen si nedovede představit, že by x měsíců kávu nesměla. Jak to tedy je?

Máte vzorné těhotenství?

O tom, zda je káva v těhotenství bezpečná, si můžete pohovořit se svou gynekoložkou. Pokud nemáte od lékaře zakázáno pití kávy kvůli vysokému tlaku, můžete si ji v rozumné míře určitě dopřát. Je lepší volit jeden či dva šálky denně a nepít ji po litrech, což by mohlo nenarozenému dítku skutečně uškodit.

Je ale potřeba, abyste si užívaly kvalitní a lahodnou kávu. Bohužel, sousta žen zažije během těhotenství změnu chuti i čichu, a tak to, co jste měly rády před těhotenstvím, možná právě teď nesnášíte, a to, co vám vonělo, včetně oblíbeného parfému i kávy, vám vůbec nevoní. Možná i vám přestane v těhotenství káva chutnat. Uvidíte. Pokud ale ne, jak jsme uvedli, jeden či dva šálky kávy, která nebude ve stylu „smrťák“, vám ani miminku určitě neuškodí.

Kupte si speciální kávu

Je skvělé, že je k dispozici káva prodej na stránkách ebenica.cz. Najdete tady nízce-kofeinovou kávu nebo zcela bezkofeinovou kávu. I když tomu možná zprvu nebudete chtít věřit, co se týče chuti, nerozeznáte dle ní, že nejde o klasickou kofeinovou kávu.

Snížený obsah kofeinu má káva SIESTA, která vás překvapí svou plnou chutí a mandlovými tóny. Pokud se rozhodnete pro kávu ZERO, koupíte si certifikovanou kávu bez kofeinu, jež je vhodná nejen pro těhotné a kojící ženy, ale i pro kardio pacienty.

Podívejte se na stránky ebenica.cz a vyberte si lahodnou kávu, kterou si budete vychutnávat i během těhotenství nebo kojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *