Když se váš muž ohlíží po jiných ženách

Trápí vás fakt, že si s mužem někam vyrazíte a on se neustále otáčí po jiných ženách? Myslíte si, že jste pro něj nezajímavá a tak kouká jinam? Netrapte se tím. Není to tím, že byste nebyla pěkná a váš muž o vás neměl zájem, ale jsou to úplně jiné věci, které toto způsobují. Muži v této chvíli velí matka příroda, a i když se na jiné ženy podívá, protože v jeho mysli vzbudí zájem, tak to hned neznamená, že si představuje, jak s nimi spí. Stačí mu pouze potěšit své oko, nic víc v tu chvíli nepotřebuje. Uspokojí tak svou mysl a to mu naprosto stačí. Tato situace vás může vést ke vzteku, k žárlení, k tomu, že vám je to líto a velmi vás tato situace mrzí.

Nezoufejte a zkuste se zachovat jako sebevědomá žena, která je nad věcí a které vůbec nevadí, že se její muž poohlíží jinde. Pokud se na to dokážete povznést, budete mít klid v duši i doma. Pokud vám to hodně vadí, tak se také otáčejte za hezkými muži. Klidně svému muži řekněte, že váš zubař je opravdu krásný muž a že k němu chodíte ráda. Když mu to nebude příjemné, tak se jen pousmějte a neřešte to. Třeba si uvědomí, proč to vlastně říkáte. Budete klidnější, když se nebude po jiných ženách ohlížet před vámi? Tak mu to řekněte. Řekněte, že si nepřipadáte příjemně, když spolu jdete a on kouká po jiných.

Pak ale můžete přemýšlet zase nad tím, že pokud jde váš muž někam sám, bude po ostatních pokukovat jednou tolik. Je to začarovaný kruh a pro vás bude asi skutečně nejlepší, když se nad celou situací povznesete. Muži to prostě takto mají nastavené od přírody a za toto chování vlastně ani nemohou. Je to něco jako když vidíte někde roztomilého pejska a také se vám velmi líbí a otočíte se za ním. Přitom máte doma svého psího přítele, kterého byste za nic na světě nevyměnila. Víte, že pro vás existuje právě a jen on.