Každý muž by měl mít kvalitní kosmetiku

Máte muže, přítele, bratra, nebo třeba otce, který o sebe dbá? Nebo naopak chcete přivést „na lepší cestu“ muže, který má pocit, že peníze za kosmetiku jsou jakoby vyhozené, přitom by díky ní mohl vypadat mnohem lépe? Možná také hledáte skvělý dárek k Vánocům či narozeninám a tápete, s jakým druhem kosmetiky by byl obdarovaný muž spokojen. Ať je to jakkoli, kosmetika na vousy, vlasy, ale i celé tělo, je k dostání v barber shopu. Je kvalitní, vyzkoušená, stoprocentně plní svou funkci a spokojen s ní bude i váš partner.

Kosmetika určená pro každého muže

V barber shopu najdete kompletní kosmetiku, jejím úkolem je péče o vousy, které jsou teď tak trendy. Ať už váš partner nosí plnovous, knírek, či třeba strniště, můžete mu koupit produkt, který vyhoví právě jeho požadavkům. Oblíbený je třeba olej na vousy, který je vyživí, hydratuje, stejně jako pokožku, přitom ale nezanechá stopy mastnoty. Vousy budou zkrocené, jemnější, dokonale upravené.

Výborný je i balzám na vousy. Ten pečuje výrazněji a delší dobu než zmiňovaný olej. Ani ten nezanechává pocit slepení nebo mastnoty. Složení může být různé, kupříkladu v něm najdete včelí vosk, bambucké máslo, arganový, jojobový a kokosový esenciální olej…

Jestliže si váš muž vousy pečlivě holí, sáhnout můžete po produktech určených k holení, nebo třeba ty, jež jsou určeny na vlasy. Co třeba vosk na vlasy? Kupříkladu By Vilain Wax Zero vosk na vlasy je 54 % přírodní vosk s 0 % parfumace. Vlasy silně zafixuje, dodá jim zdravý a přirozený vzhled, krémové složení umožní snadnou aplikaci, a dokonce umožňuje flexibilně přestylovat účes, pokud si to muž přeje.

Klasika, která nikdy neomrzí

Stejně tak se vždy hodí věnovat sprchový gel pro muže. Anebo šampon či kondicionér. Skvělé je, když trefíte mužovu oblíbenou vůni, nebo najdete úplně novou, která bude netradiční, mužná, svěží a vydrží dlouhou dobu. Právě takové sprchové gely najdete v barber shopu.

Nezbývá než si prohlédnout kompletní nabídku zboží a vybrat to, co váš muž uvítá, nebo co byste mu ráda vnukla k používání. Barber shop přináší jen kvalitní zboží, budete zaručeně spokojena a společně s vámi i váš drahý muž.