Hledáte byt v Praze? Podívejte se na skvělou aktuální nabídku.

Jestliže také patříte mezi jedince, kteří se poohlíží po novém bydlení pro sebe, svou rodinu či dospělé děti, nenechte si ujít nabídku bytů v různých částech Prahy. Ať už hledáte klid, rušný život, nebo sportovní vyžití, každý může najít svůj nový a ideální domov.

I menší byty mají své kouzlo

Především osoby žijící jako singls, nebo mladé, bezdětné páry ale i senioři patří mezi ty, kdo se nejčastěji zajímají o byty 2+kk Praha. Vybírat můžete z bohaté nabídky bytů v etapách Malý háj III, Nad Přehradou II, Kaskády Barrandov VI a dalších. Najdete byty orientované na různé světové strany, s různým příslušenstvím… Záleží jen na vás, co upřednostňujete a co požadujete.

Družstevní byty Prosek

Lokalita Prosek se aktuálně řadí mezi nejžádanější rezidenční lokality. Je zde velmi dobrá možnost sportovního vyžití: můžete si zahrát tenis, squash, fotbal, zaplavat, jezdit na bruslích i na koni. Byty Prosek lákají i kvůli dobré dostupnosti do centra města. Díky nové stanici metra C – Střížkov je doprava jednoduchá a rychlá.

Aktuálně je v prodeji třetí družstevní etapa Prosek Park VI nabízející 92 bytových jednotek. V plánu je vybudování zelené zahrady a parku mezi jednotlivými vnitrobloky domů. Tím bude zajištěno místo pro odpočinek venku po příjemném a zdravém sportování.

Chcete-li, zůstaňte na Praze 9

Je-li vaši oblíbená tato část Prahy, nebo chcete-li koupit byt právě zde např. kvůli práci, informujte se na prodej bytů Praha 9. Vybírat můžete od malých bytů 1+kk např. v etapě Prosek Park VI až po prostorné byty 4+kk např. v etapě Harfa Park VI. Nové byty jsou navíc na prodej za velmi výhodnou cenu. Pořídíte-li si byt v této části Prahy, získáte dobrou a rychlou dostupnost do centra.

Investice do nemovitostí je také skvělou volbou do budoucna. Nebudete se muset strachovat, jak se vám bude dařit, až budete jednou v důchodě, budete mít svou jistotu, co se bydlení týče.

httpv://www.youtube.com/watch?v=MArZCwk9CUo