Elegantní žena ví, do čeho investovat své podnikatelské úsilí

Rozhodli jste se rozšířit sortiment nabízených služeb ve Vašem pneuservisu o mytí aut v modulárních mycích boxech? Vsaďte na bezkontaktní myčku od společnosti BKF CarWash.

Bezkonkureční podnikání s automyčkami Vám zajistí společnost BKF CarWash

Bezkontaktní myčky aut jsou velmi oblíbené nejen u svých majitelů, ale také u velké spousty řidičů. Díky automyčkám od společnosti BKF CarWash lze zvýšit podnikatelský úspěch. Mycí modulární boxy jsou nejen skvělým prostředkem, jak udělat Vaše podnikání perspektivnější, ale také šetří čas, neboť k obsluze automyčky není potřeba žádného stálého zaměstnance. Zatímco si totiž řidič umývá sám svůj vlastní vůz, Vy se můžete věnovat dál své práci a rozvíjet dalšímu podnikání. Automyčky od společnosti BKF CarWash jsou stoprocentně spolehlivé a svým uživatelům poskytují naprostý komfort. Díky širokému výběru doplňků a nadstandardně vybavené základní verzi dokáže splnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Společnost BKF CarWash vyvíjí své produkty s myšlenkou na úspěšné podnikání svých klientů.

Precizní mytí aut v automyčce od BKF CarWash

Společnost BKF CarWash bkfcarwash.cz momentálně nabízí k prodeji dva typy automyček. Kontejnerové automyčky najdou uplatnění především v místech, kde dochází k vysokému a střednímu intenzitě provozu. Velmi se osvědčily zejména při vyšším počtu mycích boxů. U kontejnerových automyček je celá technologie umístěna v technickém kontejneru, což je velmi výhodné především v zimních měsících.  Druhou možností je modulární myčka, která je považována za výhodnou alternativu kontejnerových automyček. Tento typ automyček se hodí do míst, pro která je typická střední a nízká intenzita provozu. Hlavní výhodou modulárních myček je skutečná úspora místa, neboť oproti kontejnerovým automyčkám nezaobírá tolik místa. Modulární myčky Vás zaujmou i svým elegantním vzhledem. Automyčky společnosti BKF CarWash jsou dnes rozšířeny téměř po celé České republice a v mnoha českých a moravských městech můžete využít jejich služeb. Přidejte se do seznamu také Vy a splňte zákazníkovi sen o precizním mytí jejich vozidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *