10 tipů jak sbalit kluka

Sbalit toho pravého určitě není jednoduché a mnohým z nás se to bohužel nepodaří za celý život. Pokud se ale budete snažit, určitě se vám do cesty připlete muž, se kterým si padnete do oka a bude z toho vzájemná láska a třeba i něco více v podobě rodiny a dětí. Jak tedy sbalit toho pravého? Máme pro vás 10 tipů, které by vám měly zaručeně pomoct.

  1. Základem je oblečení, které je momentálně in. Pokud nebudete oblečená tak, aby se na vás muž díval, pak jsou vaše šance degradovány na minimum. Oblečení nemusí být nijak extrémně vyzývavé, nicméně není špatné obléct se tak, aby byly vidět vaše ženské rysy. Ty každý muž ocení na první pohled.
  2. Nezapomínejte na malování a péči o sobě. Jestliže se dlouhodobě zanedbáváte a nesnažíte se ze své podoby vytáhnout co nejvíce, pak nejste příliš blízko úspěchu v podobě vysněného muže.
  3. Pomoct vám může nějaký šikovný doplněk, který je schopen oživit váš outfit. Jednat se může i o korále anebo obyčejný náramek či prsten.
  4. I vlasy hrají ve vašem vzhledu nenahraditelnou roli. Občas není špatné změnit jejich vzhled, a to i pouhým vyžehlením.
  5. Nezapomínejte na identitu muže, který se vám líbí. Není od věci si o něm něco zjistit, a to klidně i prostřednictvím internetu.
  6. Pokuste se na vašeho potenciálního vyvoleného sehnat nějaký kontakt. Ideální je profil na Facebooku anebo jiné sociální síti. Tady je počáteční komunikace snazší.
  7. Prostřednictvím pořízeného kontaktu se snažte muže kontaktovat, a to nějakým nezúčastněným způsobem. Určitě nějakou reakci můžete očekávat.
  8. Nechte jej chvíli vyčkávat. Vaše tajemnost jej udrží v napětí a vy budete mít čas na vyjednávání.
  9. Rozhovor se snažte směřovat k některým koníčkům, jež byste mohli mít společné. Takto můžete efektivně zaujmout.
  10. Buďte vytrvalá a při prvním náznaku odmítnutí určitě nezkoušejte ihned vycouvat. Další komunikace může být určitě plodná.