Otázka „co na sebe“ nemusí nutně souviset jen s outfitem. Možná se často sama sebe ptáte, zda jste si vybrala vhodné spodní prádlo – a děláte dobře, protože i to byste měla volit podle příležitosti. Některé modely jsou ideální pro odpolední jogging, ale večer s nimi partnera příliš neoslníte. Samozřejmě to platí i naopak, a proto byste se měla mít na pozoru. Přečtěte si následující tipy a budete mít ve výběru prádla jasno.

Jaké prádlo na sportování?

Fitko, běhání v parku, jóga a další sportovní aktivity, kterým se tak ráda oddáváte, vyžadují pohodlné a prodyšné dámské spodní prádlo. Ideálním materiálem je bavlna, protože skvěle saje pot a dýchá. Zároveň volte sportovní podprsenku bez kostic – jedině ta vám při sportování poskytne požadovaný komfort.

Dámské funkční kalhotky Twenty Five

Jaké prádlo do práce?

Vzhledem k tomu, že v práci trávíte spoustu času, preferujte komfortní a na dotek příjemné bezešvé prádlo, které vás nebude tlačit. Udrží vás po celý den v pohodě, což se možná příznivě projeví na vašem pracovním výkonu. Nosíte-li šaty či sukně, nezapomeňte je doplnit samodržkami nebo punčochami.

Jaké prádlo na rande?

Podceníte-li výběr spodního prádla na rande, mohlo by být posledním. Ale ne, tak povrchní váš partner jistě není, ale přesto byste měla sáhnout po rafinovaném prádýlku, které zdůrazní vaše tvary a zkoriguje nedostatky. Skvělou volbou je kombinace push up podprsenky a stylových brazilek.

Dámské brazilky Victoria’s Secret

Jaké prádlo do postele?

Noční košilka začíná být out. Mnohem zajímavější je ležérní tričko a bezkonkurenčně komfortní dámské trenýrky. A nemusíte se bát, že v nich nebudete atraktivní – muži na tento typ spodního prádla nedají dopustit.

Rada na závěr zní: chcete-li si pohyb užívat na sto procent, výběr prádla nepodceňujte. Kvalitní české spodní prádlo vás nevyjde draho, budete se v něm cítit skvěle a stejně tak i vypadat.